Zamknij
REKLAMA

Sporty Walki Piła wznawiają treningi

12:09, 31.05.2020 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Jutro klub Sporty Walki Piła po prawie trzy miesięcznej przerwie wraca z treningami na swoją halę. Jednak podczas tej przymusowej pauzy nie próżnowali zarówno zawodnicy, jak i osoby zarządzające klubem.

- Decyzja o zawieszeniu treningów i wszystkich innych aktywności sportowych trafiła do nas zaledwie niecały tydzień przed rozpoczęciem Mistrzostw Polski K1 - mówi prezes klubu Przemysław Leniec. - Cała grupa była już na etapie zbijania ostatnich kilogramów po przepracowaniu ponad 2 miesięcy ciężkich przygotowań. Podczas kwarantanny był więc moment na odpoczynek ale szybko zawodnicy na miarę posiadanych możliwości zaczęli już trenować. Kilka ostatnich tygodni to najpierw indywidualne zajęcia a ostatnio w małych grupach treningi w plenerze. W poniedziałek 1 czerwca nareszcie z zachowaniem wszystkich aktualnych obostrzeń wracamy na salę. Czas w którym nie mogliśmy trenować na sali wykorzystaliśmy na remont. Wykonano efektowne graffiti m.in. z wizerunkiem Tadeusza Pietrzykowskiego, przedwojennego pięściarza, imieniem którego od kilku lat organizujemy w Pile turnieje. Dla bezpieczeństwa osób trenujących w naszym klubie za kilka dni zostaną zamontowane również zabezpieczające ściany materace. Wszystko to dzięki wsparciu naszych klubowiczów za co serdecznie dziękujemy!

Klub Sporty Walki wraz z grupą Pilscy Patrioci i kibicami Lecha wspierał również pilskich medyków oraz szpital w tym trudnym dla wszystkich okresie.

- Wszystko wskazuje na to, że czeka nas pracowita jesień. Dlatego dla wszystkich naszych sekcji - boksu, kickboxingu i MMA - wakacje to będzie okres ciężkich przygotowań do najważniejszych imprez centralnych. Przed nami m.in. mistrzostwa Świata w kickboxingu, które zostały przeniesione z sierpnia na listopad i odbędą się w Serbii - dodaje Przemysław Leniec.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

PiłaPiła

0 0

Witam ! Ok Tadeusz Pietrzykowski - ale należy pamiętać o olimipijczyku, który pochodził z Piły i zdobył srebrny medal olimpijski w Rzymie - Jerzy Adamski. Może klub Sporty Walki Piła pamiętałby o takiej osobie z Piły. Pozdrawiam - chrześniak z Piły. 19:06, 11.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PiłaPiła

0 0

Witam ! Ok Tadeusz Pietrzykowski - ale należy pamiętać o olimipijczyku, który pochodził z Piły i zdobył srebrny medal olimpijski w Rzymie - Jerzy Adamski. Może klub Sporty Walki Piła pamiętałby o takiej osobie z Piły. Pozdrawiam - chrześniak z Piły. 19:41, 11.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA