Zamknij
REKLAMA

PLKS "Gwda" Piła zakończyła tegoroczny sezon

14:27, 30.11.2020 | Zbigniew Łapacz, PLKS Gwda Piła
Skomentuj
REKLAMA

Dla lekkoatletów pilskiej "Gwdy" start w Przełajowych Mistrzostwach Polski w Kwidzynie był ostatnim w całorocznym cyklu imprez wliczanych do ogólnopolskiego współzawodnictwa sportu młodzieżowego w sezonie 2020.

Na dobrze przygotowanej trudnej crossowej trasie wystartowała trójka biegaczy PLKS Gwda Piła. W stawce zawodników na 5000 m kategorii juniorów młodszych wysokie dwunaste miejsce zajął utalentowany Mikołaj Czechowicz. O zdobycie punktów dla zespołu "Gwdy" postarał się również szesnastoletni  junior młodszy Norbert Śliwiński, który na tym samym dystansie w stawce ok. osiemdziesięciu zawodników zajął trzydziestą pierwszą lokatę. Takie samo miejsce w biegu na 6000 m juniorów wywalczył też junior Jakub Wachowiak.

Dorobek klubu został powiększony o kolejne punkty do ogólnopolskiego współzawodnictwa sportu młodzieżowego. Łącznie w sezonie 2020 lekkoatleci PLKS "Gwda" Piła wywalczyli 88 punktów, zajmując tym samym drugie miejsce wśród klubów w regionie pilskim w odniesieniu do wszystkich dyscyplin sportu.

(Zbigniew Łapacz, PLKS Gwda Piła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA