Zamknij
REKLAMA

W Pestkownicy postrzelali na długich dystansach

07:43, 18.10.2021 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Nadnoteckie Stowarzyszenie Strzeleckie w Lubaszu zorganizowało kolejne w ostatnim czasie spotkanie strzelców - Otwarte Zawody Strzeleckie "100-200-300".

Tym razem rywalizacja dotyczyła tylko broni długiej i długich dystansów. Po raz drugi zorganizowano ją na strzelnicy ośrodka rekreacyjnego "Rezydencja nad jeziorem", w urokliwie położonej na terenie Puszczy Drawskiej wsi Pestkownica.

Kilkunastu sklasyfikowanych uczestników, pasjonatów dłuższych dystansów, współzawodniczyło w różnych konkurencjach karabinowych. Strzelanie długodystansowe urozmaicone zostało konkurencją pojedynków indywidualnych - w trafianiu celów metalowych.

Jak zwykle dobra, rodzinna atmosfera zawodów, integrująca zebranych - tutaj ukoronowana została wspólnym ogniskiem, przy którym strzelcy mogli nabrać sił do dalszych zmagań, skorzystać z cateringu zapewnionego przez administratora obiektu, a także wymieniać cenne doświadczenia z innych zawodów oraz sprzętowe wskazówki eksploatacyjne.

Na finiszu najlepsi uczestnicy imprezy nagrodzeni zostali medalami i dyplomami. Po raz kolejny utrwalone umiejętności na pewno zaprocentują - a następne wydarzenie strzeleckie już w listopadzie.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%