Strzelaniem na obiekcie "Hubertus" w Studzieńcu koło Chodzieży zakończono czwartą edycję kursu samoobrony pod hasłem "Żyj Bezpiecznie w Pile".
Kurs samoobrony to pomysł Tomasza Jopka, trenera judo i radnego Rady Miasta Piły z listy Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe. Zajęcia są adresowane do każdego mieszkańca Piły w wieku od 18 lat wzwyż, zarówno pań , jak i panów.
Na podsumowaniu czwartej edycji kursu obecny był starosta pilski Eligiusz Komarowski.
- Dziękuję wszystkim za uczestnictwo w szkoleniu i za mile spędzony czas. Do zobaczenia na kolejnych kursach - mówi Tomasz Jopek.
Czytelnik 15:52, 14.05.2022
Super
teraz jak zaczepi 18:43, 14.05.2022
jakiś niegodziwiec,wyciągamy stosowny certyfikat i po sprawie ?
Watykan powinien uciszyć bpa Meringa
Gdyby Niemcy nie robili sobie jaj z Polaków, stawiając jakiś kamyk zamiast regulując kwestię odszkodowań za zniszczenia wojenne i gdyby nie podrzucali nam przez granicę inżynierów i ekonomistów, to zapewne biskup nie wypowiadałby się w ten sposób. Ale niektórym można nas...ać na głowę i nadal jest git.
pilanin3451
21:57, 2025-07-15
Piękny obiekt! Nadleśnictwo Kaczory ma nową siedzibę
Poprzednia władza wykonała, aktualna spija śmietankę. Ale coś mi się wydaje, że już niedługo znowu będzie wymiana i wrócą stare porządki.
pier
21:44, 2025-07-15
Watykan powinien uciszyć bpa Meringa
Antoni tobie to na starość rozumu nie przybyło bo byłeś i jesteś lewak
Antos
21:35, 2025-07-15
Bon turystyczny dla Polaków. 500 złotych
Super❤️ dzięki pis👍
🥰
21:18, 2025-07-15