Zamknij
REKLAMA

Judo Jopek Team rozkręca zajęcia!

11.04, 20.09.2022 fp
Skomentuj fot. facebook
REKLAMA

Dzisiaj zorganizowano kolejny pokaz Judo Jopek Team - tym razem odbył się w Trzciance.

Wszyscy chętni do uprawiania judo z ogólnorozwojowymi elementami sportowymi mogą przyjść na zajęcia we wtorki i piątki o godzinie 16.00 do hali sportowo-widowiskowej w Trzciance.

- Naszym celem jest zadbanie o prawidłowy rozwój psychomotoryczny oraz wysoką sprawność fizyczną dzieci. Oferujemy gry i zabawy z elementami judo dla najmłodszych, naukę padów (bezpiecznego upadania) oraz technik judo, a w przyszłości wyjazdy na zawody i obozy sportowe z zawodnikami i trenerami z całej Polski. Nasze zajęcia ponadto integrują dzieci i uczą jakże potrzebnej samodyscypliny - mówią trener Tomasz Jopek.

Przypomnijmy, że zajęcia prowadzone przez Józefa i Tomasza Jopków odbywają się także w Pile (w Szkole Podstawowej nr 6: grupa młodsza - poniedziałki i środy godzina 17.00, grupa starsza - od poniedziałku do piątku godzina 18.00), Kaczorach (poniedziałki i czwartki o godzinie 15.30) i Białośliwiu (wtorki i czwartki o godzinie 17.00).

Od tego roku zajęcia odbywają się także w Szkole Podstawowej w Szydłowie.

- Choć nasz team związany jest z judo, zachęcamy dzieci i młodzież do zainteresowania się różnymi dyscyplinami sportu, które zapewniają hart ciała i ducha oraz wiążą się z prowadzeniem zdrowego stylu życia - mówi trener Tomasz Jopek, który konsekwentnie realizuje promocję sportu jako radny Rady Miasta Piły z ramienia Porozumienia Samorządowego.

W zajęciach mogą brać udział dzieci od 5. roku życia.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%