Zamknij
REKLAMA

Seniority powróciły z Bydgoszczy z nagrodą

06:58, 12.09.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

W dniach 7-9 września w Bydgoszczy odbył się Ogólnopolski Przegląd Zespołów Artystycznego Ruchu Seniorów ARS "A".
 
Założeniem i celem przeglądu było rozbudzenie i pielęgnowanie twórczości artystycznej seniora, konfrontacja środowisk artystycznych seniora, wymiana doświadczeń między zespołami oraz urozmaicenie i wzbogacenie form działalności klubów.

Podczas imprezy swoje umiejętności prezentowały 54 zespoły z całej Polski w różnych kategoriach m.in. były to: zespoły wokalne, taneczne, wokalno-instrumentalne, soliści, chóry, recytatorzy,  kapele oraz zespoły folklorystyczne.

Przesłuchania odbyły się w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Przez dwa dni jury oceniało popisy seniorów. Jak poinformowano - jurorzy wybrali szesnastu "najlepszych z najlepszych", którzy wystąpili podczas koncertu galowego. Wśród tej grupy znalazł się Zespół Taneczny "Seniority", działający przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Pile, któremu jury przyznało nagrodę II stopnia. "Seniority" wysoko ocenione zostały przez jury, a podczas koncertów były gorąco przyjęte przez publiczność.

Jest to już kolejny sukces "Seniorit" w ciągu dwóch ostatnich tygodni - pod koniec sierpnia otrzymały wyróżnienie w kategorii taniec podczas prezentacji programu artystycznego na XVIII Ogólnopolskim Przeglądzie Artystycznym Ruchu Seniorów "ARS 2018" we Włocławku.

Choreografem zespołu jest Joanna Kulak.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


zoilzoil

0 1

Faktycznie. Wydaje się, że autoironiczny artykuł o idiocie w sądzie oddaje stan intelektu redaktora - wydawcy. 12:40, 12.09.2018


MenelMenel

1 0

Leman skazancu sam sobie odpisujesz. Dlaczego mnie to nie dziwi, oj wieku psychiatrów miały z Ciebie materiał na doktoraty 12:49, 12.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

żabka i miśżabka i miś

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone