Zamknij
REKLAMA

Konferencja o długoterminowej opiece nad chorymi

09:15, 07.11.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. S. Staszica w Pile oraz Towarzystwo Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile zapraszają do udziału w konferencji pt. "Opieka długoterminowa nad chorymi. Wyzwania dla służby zdrowia i opieki społecznej".

Konferencja odbędzie się 15 listopada w Audytorium Maximum PWSZ w Pile. Podczas obrad poruszone zostaną m.in. takie tematy, jak godność człowieka w cyklu życia; zdania opieki stacjonarnej nad przewlekle chorym somatycznie w obszarze leczenia i rehabilitacji; psychologiczne i komunikologiczne aspekty opieki paliatywnej i hospicyjnej; umiejętności osób sprawujących opiekę nad osobami przewlekle chorymi somatycznie w warunkach domowych.

W trakcie konferencji przeprowadzona zostanie zbiórka pieniężna na rzecz budowy i wyposażenia hospicjum stacjonarnego z zakładem opiekuńczo-leczniczym w Pile, a mieszkańcy i pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Pile wystąpią w spektaklu muzycznym "Akademia Pana Kleksa".

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Partnerami wydarzenia są Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Pile, Wielkopolskie Stowarzyszenie Chorych Ich Rodzin i Przyjaciół Humano Auxilio w Pile, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Krajence, Studenckie Koło Naukowe Pracy Socjalnej Auxilia - PWSZ w Pile.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone