Zamknij
REKLAMA

Konferencja o długoterminowej opiece nad chorymi

09:15, 07.11.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. S. Staszica w Pile oraz Towarzystwo Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile zapraszają do udziału w konferencji pt. "Opieka długoterminowa nad chorymi. Wyzwania dla służby zdrowia i opieki społecznej".

Konferencja odbędzie się 15 listopada w Audytorium Maximum PWSZ w Pile. Podczas obrad poruszone zostaną m.in. takie tematy, jak godność człowieka w cyklu życia; zdania opieki stacjonarnej nad przewlekle chorym somatycznie w obszarze leczenia i rehabilitacji; psychologiczne i komunikologiczne aspekty opieki paliatywnej i hospicyjnej; umiejętności osób sprawujących opiekę nad osobami przewlekle chorymi somatycznie w warunkach domowych.

W trakcie konferencji przeprowadzona zostanie zbiórka pieniężna na rzecz budowy i wyposażenia hospicjum stacjonarnego z zakładem opiekuńczo-leczniczym w Pile, a mieszkańcy i pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Pile wystąpią w spektaklu muzycznym "Akademia Pana Kleksa".

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Partnerami wydarzenia są Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Pile, Wielkopolskie Stowarzyszenie Chorych Ich Rodzin i Przyjaciół Humano Auxilio w Pile, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Krajence, Studenckie Koło Naukowe Pracy Socjalnej Auxilia - PWSZ w Pile.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone