W Osieku nad Notecią dokonano uroczystego otwarcia wyremontowanego zaplecza szatniowo-socjalnego oraz magazynowego pawilonu sportowego. Gmina Wyrzysk zadanie zrealizowała m.in. dzięki środkom pozyskanym z Urzędu Marszałkowskiego w ramach programu "Szatnia na medal".
W ramach zadania wykonano posadzki z płytek, odnowiono ściany i sufity oraz nałożono tynk żywiczny, wymieniono armaturę sanitarną, a także osprzęt elektryczny i wentylację. Wymieniono również stolarkę drzwiową oraz docieplono i wykonano pokrycie dachu.
Uroczystego otwarcia obiektu dokonała burmistrz Wyrzyska Bogusława Jagodzińska wraz z członkiem zarządu województwa wielkopolskiego Jackiem Bogusławskim, którym towarzyszyli: radny sejmiku województwa wielkopolskiego Jarosław Maciejewski, dyrektor departamentu sportu i turystyki Urzędu Marszałkowskiego Tomasz Wiktor, senator Mieczysław Augustyn, prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Pile Adam Luboński i prezes TSK Orzeł Osiek nad Notecią Jacek Filipiak.
Całkowita wartość zadania to 64.825,01 złotych. Kwota dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego wyniosła 30.000 złotych. Na realizację projektu przekazane zostało także wsparcie od partnera projektu - Klubu Sportowego "Orzeł" Osiek nad Notecią w wysokości 5.000 złotych.
Ponadto w ramach odrębnego zadania w budynku klubu sportowego w Osieku nad Notecią wykonana została instalacja gazowa i centralnego ogrzewania za kwotę 92.910,03 złotych.
Po uroczystym otwarciu odbyło się szkolenie informacyjne dotyczące drugiej edycji programu "Szatnia na medal".
Bolek22:28, 08.02.2019
Pajace szatnię z pompą otworzyli! Szatnię! Ciekawe czy podobna hucpa towarzyszyć będzie kiblowi? Pamiętam ile kpiny zaliczył prezydent Głowski kiedy 'otwierał' inną, równie prestiżową hydro-inwestycję przy Zygmunta Starego i Towarowej w Pile. Nic się nie nauczyli!
oderc10:11, 09.02.2019
Najlepszy jest ten, co wybory przepieprzył, to mu partia znalazła miejsce w Poznaniu
Czytelnik 16:10, 10.02.2019
Szczera prawda !!!
ft07:52, 10.02.2019
Szkoda ze klub druzyny seniorów nie posiada ake szacunek za realizacje i wyciągnięcie kasy z zewnątrz w takim Białośliwiu nic nie robią w celu sportu dla dzieci i dorosłych, tylko do zdjęcia pierwsi jak coś zdobędą np w karate lub judo.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Powiat Pilski: 11 km dróg powiatowych do modernizacji
Dziękujemy PiS ♥️ za modernizację dróg
Super
12:27, 2026-06-28
Pilski hejter skazany prawomocnie!
Ból na 1 bruździe tego 81-letniego parcha jest okrutny! 😡 Starzec od 21 lat znany jest tylko z hejtu. I to powinien mieć na tabliczce.
Klepsydra
10:41, 2026-06-28
Pilskie Bractwo Kurkowe "Tarcza" ma 30 lat
"Pitu, pitu", panie starosto Zdzierela. To ludzie z pana środowiska postanowili zaorać strzelnicę "Tarcza". Górę wzięły interesy deweloperów.
wać pan
10:35, 2026-06-28
Powiatowy finał roku szkolnego. Stypendia starosty
Młody, nie zapomnij o koleżankach. Masz fundusze. Zaproś dziewczyny na koktajl marchew z groszkiem. Będzie ekologicznie, romantycznie i zielono. Młody, pamiętaj o nas, jak wyznasz koleżance miłość, po soku z buraków. Młody, pamiętaj, że to dzięki nam odniosłeś sukces życiowy. Zakochałeś się w dziewczynie, po soku z buraków. A kto zapłacił za sok z buraków? Oczywiście my 😁😁😁😁😁🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🤪🤪😂🤣🙃😁🤪😂🤣🙃.
TomRajder
19:20, 2026-06-27