Zamknij
REKLAMA

Współpraca się opłaca - jest wyremontowana droga!

10:07, 29.10.2021 | Zuzanna Błaszczyk-Koniecko, Altvater Piła Sp. z o.o.
Skomentuj fot. Altvater
REKLAMA

Altvater Piła we współpracy z gminą Szydłowo sfinansowali remont drogi od skrzyżowania z jednostką wojskową do składowiska odpadów komunalnych w Kłodzie.

Jezdnia była w bardzo złym stanie technicznym, wręcz zagrażającym bezpieczeństwu osób, które się nią poruszały, dlatego dyrektor Altvater Piła Tomasz Bielański zaproponował wójtowi gminy Szydłowo Tobiaszowi Wiesiołkowi współpracę przy remoncie. Inwestycja została zrealizowana w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego.

- Cieszę się, że operator składowiska - firma Altvater - wyszła z interesującą propozycją współpracy. Wpisuje się ona w naszą intensywną działalność związaną z pozyskiwaniem dofinansowania w różnych formach. Remont drogi do Kłody to kolejne gminne zadanie, które zostało wykonane przy współudziale pieniędzy pozabudżetowych - cieszy się wójt gminy Szydłowo Tobiasz Wiesiołek.

  

Pierwszy etap został zrealizowany latem, drugi jesienią. W sumie udało się wyremontować ponad 3,5-kilometrowy odcinek należący do gminy Szydłowo i Skarbu Państwa. Na najbardziej zniszczonej części jezdni położono dywanik asfaltowy, na pozostałych odcinkach załatane zostały dziury.

- Dzięki inwestycji korzystanie z tej drogi będzie komfortowe i przede wszystkim bezpieczne - podsumowuje dyrektor Altvater Piła Tomasz Bielański.

(Zuzanna Błaszczyk-Koniecko, Altvater Piła Sp. z o.o.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

SuperSuper

2 4

To dzięki PiS. 11:50, 29.10.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JaJa

1 0

Dzień bez bredni, to dzień stracony. 11:00, 30.10.2021


Jakub KozłowskiJakub Kozłowski

1 0

Brawo Panie Wójcie! W końcu ktoś się nie boi współpracy z przedsiębiorcami!
Tak trzymać. Współpraca buduje. 13:54, 02.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%