Zamknij
REKLAMA

Dobrzyca: dzikie przełaje i zabawa w amerykańskim stylu Pin Up

12.22, 04.07.2022 fp
Skomentuj
REKLAMA

9 lipca (sobota) w Dobrzycy odbędą się dwie bardzo interesujące imprezy, które będą jednocześnie wiązały się z jubileuszem 5-lecia Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych "Dobrzyca". Wszystko to będzie się działo w magicznym Amfiteatrze Leśnym.

O 10. rano wystartuje II Charytatywny Bieg "Dzikie Przełaje", który oferuje dwie trasy (ok. 10 km) - "dla dzików", która zawiera elementy rzeczne i bagniste oraz "Sucha stopa", która te elementy omija. Bieg dedykowany jest wsparciu Lenki Bajer ze Starej Łubianki. Uczestnicy otrzymają niesamowitą dawkę endorfin, a po biegu mogą liczyć się na ciepły poczęstunek i spędzenie czasu wśród osób, które kochają bieganie i pomaganie innym!

- W ubiegłym roku bieg cieszył się dużym powodzeniem, a na mecie ubłoceni zawodnicy byli przeszczęśliwi. Zebraliśmy ponad 9000 złotych dla Lenki. Liczymy, że i w tym roku uda nam się to powtórzyć. Zapraszamy! - mówi współorganizator biegu Przemysław Malinowski.

Bieg wspierają OSP Stara Łubanika, KGW Stara Łubianka oraz KGW Dobrzyczanki - Cuda Wianki.

Na bieg zapisać się można na www.bit.ly/dzikie-przelaje lub w dniu biegu.

Po tej niesamowitej dawce endorfin, organizatorzy zapraszają na kolejną dawkę pozytywnych emocji, czyli letnią imprezę retro w stylu Pin Up. Poprowadzi ją zaprzyjaźniony z Dobrzycą Krzysztof Belak, który miał okazję rozbawić do czerwoności uczestników miejscowego Finału WOŚP. Dźwięki muzyki płynące po Amfiteatrze Leśnym w Dobrzycy otulą gości i wprowadzą w niesamowity nastrój Pin Up.

- Zaczynamy o godzinie 19:00. Zachęcamy do wpisania się ubiorem w styl Pin Up, ponieważ przeprowadzimy konkurs i nagrodzimy zwycięzców. Specjalny strój nie jest obligatoryjny, ale mile widziany - informuje prezes Stowarzyszenia i sołtys Dobrzycy Julita Lehmann.

Na miejscu będą działały punkty gastronomiczne, a organizatorzy szykują wiele atrakcji dla uczestników wydarzenia.

- Już się nie możemy doczekać tych wydarzeń. Cieszymy się, że możemy wspólnie z naszymi mieszkańcami i gośćmi spędzić aktywnie całą sobotę i dzielić się radością 5-lecia istnienia naszego Stowarzyszenia. Warto wspomnieć, że imprezę Pin Up wspiera finansowo Gmina Szydłowo - dodaje współorganizator Paweł Kądziela, radny Rady Gminy Szydłowo.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

SS

0 1

Super👍 23:01, 28.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%