Zamknij
REKLAMA

Policjanci z mikołajkową wizytą w gminie Łobżenica

17:02, 06.12.2021 | sierż. Magdalena Szukajło
Skomentuj fot. KPP w Pile
REKLAMA

Z okazji Mikołajek policjanci wspólnie z przedstawicielem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Pile odwiedzili Szkołę Podstawową w Wiktorówku oraz Specjalną Szkołę Podstawową w Łobżenicy. Na spotkaniach pojawił się również Święty Mikołaj z prezentami.

Dzisiaj policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile oraz Posterunku Policji w Łobżenicy złożyli wizytę dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Wiktorówku oraz Specjalnej Szkoły Podstawowej w Łobżenicy. Podczas spotkań z uczniami funkcjonariusze poruszyli tematy związane z bezpieczeństwem na drodze. Przedstawiciel Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Pile pokazał najmłodszym magiczną tubę, która uświadomiła dzieciom, że kierujący dużo szybciej zauważa pieszego wyposażonego w elementy odblaskowe. Kolejną atrakcją było wspólne wycinanie elementów odblaskowych oraz kolorowanie edukacyjnych plakatów.

Nie zabrakło również czasu na rozmowy o marzeniach i planach związanych ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. Największą radość dzieciom sprawiła obecność Świętego Mikołaja. Po krótkiej rozmowie wyjątkowy gość wspólnie z pomocnikami obdarował najmłodszych odblaskowymi workami oraz słodkościami. Prezenty wywołały dużo uśmiechu na ich twarzach. Na koniec spotkania uczniowie obiecali nam, że dołożą wszelkich starań aby ich święta były radosne, ale przede wszystkim bezpieczne.

(sierż. Magdalena Szukajło)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%