Przy ulicy Łowieckiej w Pile pojemnik na szklane opakowania zapełniony na full, a i pod nim uzbierał się już spory butelkowy arsenał.
Odbiór szkła dopiero 11 sierpnia, więc raczej nie jest to ostatnie "słowo" mieszkańców w temacie spożycia napojów wyskokowych.
Wprowadzenie dwukadencyjności to odbieranie praw
raczej odebranie KORYTA
sss
17:17, 2025-09-18
Wprowadzenie dwukadencyjności to odbieranie praw
Świ nie oraz ,,koryciarze,, walczą o swoje koryto bardziej niż o niepodległość. Co za patologiczna chciwość. A przodownikami są oczywiście członkowie PSL-u, którzy całkowicie przyspawali się do lokalnych KORYT.
***
15:39, 2025-09-18
Wprowadzenie dwukadencyjności to odbieranie praw
najbardziej zainteresowany utrzymaniem swych regionalnych mafii,którymi obsadzili samorządy i pasą w nich swe du.y całe dziesięciolecia 😠
peezel
14:08, 2025-09-18
Policjant po służbie zatrzymał sklepowego złodzieja
Brawo młody człowieku, obyś z biegiem służby nie stracił zapału. Niestety wielu policjantów, czy strażników miejskich, bez formalnego zgłoszenia, jest "ślepych" na ewidentne łamanie prawa, nawet gdy dzieje się to na ich oczach.
Jerzy
13:55, 2025-09-18
1 1
jest porządek wokół kontenera,a ile i co kto pije to jest każdego prywatna sprawa
0 1
Naczelny hejter Piły posprzątał w domu i na balkonie :)
1 1
Jeszcze we łbie mógłby porządek zrobić, ale na to nie ma nasz.
2 0
Tak wyglądają pojemniki na wielu pilskich osiedlach...Peowce tak rządzą Piłą...
3 0
Ja pier... Artykuł godny nagrody normalnie. Już nie macie o czym pisać? Beznadzieja te fakty pilskie.