Zamknij
REKLAMA

Powiedz, co myślisz o miejscu, w którym żyjesz. Jest ankieta

09:29, 15.01.2021 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Mieszkańcy gmin leżących na obszarze "Partnerstwa dla rozwoju Krajny" mogą wyrazić w ankiecie swoje opinie o miejscu, w którym żyją: usługach publicznych i potrzebach w gminach Białośliwie, Lipka, Łobżenica, Wysoka, Wyrzysk i Zakrzewo.

- Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu przez samorządy kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych. Wasze gminy przygotowują obecnie wspólną strategię rozwoju obszaru Partnerstwa i będą się wspólnie starać o środki pomocowe, w tym unijne, na realizację zadań, które w największym stopniu poprawią sytuację mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców. Wierzymy, że jej realizacja przyczyni się do powstrzymania emigracji młodych osób i zachęci do wiązania życiowych planów właśnie z tym miejscem.

Ankieta jest anonimowa. Skierowana do mieszkańców gmin obszaru "Partnerstwa dla rozwoju Krajny". Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

4 Stycznia Białośliw4 Stycznia Białośliw

4 0

Miejsce fajne, tylko ludzie do duupy. 11:50, 15.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pp

1 0

bo nam ,to się wydaje ,że za potem u sąsiada trawa zieleńsza 20:30, 17.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%