Zamknij
REKLAMA

Przetarg na modernizację oddziału chemioterapii

11:38, 29.05.2020 | Starostwo Powiatowe w Pile
Skomentuj
REKLAMA

Do 4 czerwca można składać oferty w przetargu na modernizację oddziału chemioterapii w Szpitalu Specjalistycznym w Pile.

- Inwestycja ma być zrealizowana w procedurze "zaprojektuj i wybuduj". Zadanie jest finansowane ze środków Powiatu Pilskiego oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, który przekaże na ten cel 2 miliony złotych. Dzięki tej inwestycji znacznie poprawi się komfort leczenia pacjentów onkologicznych w północnej Wielkopolsce - informuje starosta pilski Eligiusz Komarowski.

Szczegóły przetargu w Biuletynie Informacji Publicznej.

(Starostwo Powiatowe w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

PawełPaweł

0 0

Jak coś piszecie to piszcie prawdę:
1. Poddodział Chemioterapii jest na 5 piętrze budynku A - głównego.
2. Zadnie obejmuje roboty na 4 piętrze tak więc to nie remont ale utworzenie OddziałuChemioterapii
3. Dla 4 piętra Urząd Miasta w Pile wykonał i przekazał Szpitalowi kompletną dokumentację projektową, która leży w Szpitalu od 2015 roku. Opracowanie to zostało wykonane w standardzie Ośrodka Radioterapii i poza robotami na 4 piętrze obejmowało zgodnie z porozumieniem pomiędzy powiatem, urzędem miasta i marszałkiem także roboty na drodze prowadzenia pacjenta do naświetlania w tym likwidację myjni mopów obok której obecnie wożony jest pacjent.
4. Formuła zaprojektuj i wybuduj, to kolejny przejaw konfliktu starosta predydent miasta.
"To co pochodzi z pieniędzy Miasta nie będziemy realizowali". Mamy swoich. Jak wieść gminna niesie firma z kujaw jest do tego zadania przygotowana. Ciekawe czy remont będzie w standarcie radioterapii, czy "swoi" będą mieli to wykonać oszczędnie.
5. Termin został przesunięty na 15 czerwca. Ciekawe czy do tego czasu starosta podpisze z marszałkiem umowę na dofinansowanie. Szpital w specyfikacji się zabezpieczył i wskazał, że możliwe jest odstąpienie od przetargu (np. przy braku finansowania ) A może chodzi o przdwyborczą "ściemę" aby można mówić co to nie robimy dla społeczeństwa😠 08:21, 05.06.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

?!!!?!!!

0 0

Czy nie widzicie, że ten mały z Krakowa rozwala szpital? 09:49, 05.06.2020


ZibiZibi

1 0

A gdzie jest organ założycielski "starostwo". Co robi w tym zakresie Rada Powiatu. Czy zwalnianie pracowników, oddanie pralni oraz centrum sprzątania firmie zewnętrznej to droga do sukcesu tego dyrektora, jeżeli tak, to nie trzeba było zatrudniać dyrektora "pajaca" z Krakowa. To potrafi zrobić każdy. 16:52, 05.06.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

folwarkfolwark

0 0

Szpital Specjalistyczny w Pile - filia szpitala w Krakowie 20:55, 05.06.2020


REKLAMA