Zamknij
REKLAMA

Emilia Załachowska nowym członkiem Zarządu Powiatu w Pile

11:41, 24.11.2020 | Starostwo Powiatowe w Pile
Skomentuj fot. Starostwo Powiatowe w Pile
REKLAMA

Podczas nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu w Pile dokonano wyboru nowego członka Zarządu Powiatu w Pile. Została nim Emilia Załachowska, obecna radna Rady Powiatu w Pile z ramienia Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe, dotąd przewodnicząca komisji rolnictwa i ochrony środowiska oraz sekretarz rady.

Emilia Załachowska jest absolwentką Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, gdzie zdobyła tytuł magistra inżyniera rolnictwa. Jest mieszkanką gminy Kaczory, zawodowo związana z branżą rolniczą. W latach 2011-2018 przez dwie kadencje była sołtysem Równopola w gminie Kaczory. Cieszy się dużym zaufaniem lokalnej społeczności, zwyciężyła w plebiscycie "Mistrzowie Agro Wielkopolski 2017" w kategorii Sołtys Roku. W latach 2017/2018 pełniła również mandat radnej Gminy Kaczory. Od 2018 r zasiada w Radzie Powiatu w Pile. Jest mężatką, mamą dwóch synów.

- To osoba kompetentna, odpowiedzialna, godna zaufania, od lat działająca na rzecz lokalnej społeczności. Serdecznie gratuluję wyboru i jestem przekonany, że będzie nam się bardzo dobrze współpracować - mówi starosta pilski Eligiusz Komarowski.

Emilia Załachowska zastąpiła w Zarządzie Powiatu w Pile Przemysława Pochylskiego, który złożył rezygnację ze względu na swoje plany zawodowe.

- Dziękuję za współpracę, za to, że mogłem mieć swój udział w rozwoju powiatu pilskiego - powiedział Przemysław Pochylski, który zasiadał w Zarządzie Powiatu w Pile ponad 5 lat (w poprzedniej kadencji jako etatowy członek zarządu).

- Współpraca ta była bardzo owocna. Życzę  powodzenia w realizacji kolejnych planów życiowych - dodał starosta Eligiusz Komarowski.

Przemysław Pochylski nadal jest radnym Rady Powiatu w Pile z ramienia Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe w Pile.

(Starostwo Powiatowe w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

ObserwatorObserwator

4 1

Stokłosa ma swojego przedstawiciela w zarządzie 17:08, 26.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wyborcawyborca

6 1

Przemysław się zorientował że z tymi idiotami już
mu nie po drodze 17:34, 26.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

trumpektrumpek

5 1

"kompetentna, odpowiedzialna, godna zaufania"

jak każdy polityk :D 12:01, 27.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA