Zamknij
REKLAMA

Hala przy Pola coraz bliżej finiszu

16:46, 16.01.2021 | Starostwo Powiatowe w Pile
Skomentuj fot. Starostwo Powiatowe w Pile
REKLAMA

Trwają prace wykończeniowe przy budowie hali sportowej przy ulicy Pola w Pile - z racji aury, głównie wewnątrz budynku.

Prace na jednej z najważniejszych inwestycji Powiatu Pilskiego sukcesywnie zmierzają ku końcowi. Koszt budowy hali to ponad 15 mln zł. Zarząd Powiatu w Pile, dzięki wsparciu pilskich posłów Marty Kubiak, Krzysztofa Czarneckiego, Grzegorza Piechowiaka i Marcina Porzucka, pozyskał na to zadanie 6 mln zł z ministerstwa sportu, zaś obiekt został wpisany do inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu.

Hala przy ulicy Pola będzie służyć wszystkim mieszkańcom powiatu, ale przede wszystkim uczniom Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Pile (którzy trenują siatkówkę i koszykówkę), uczniom I LO i pozostałym ze szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat  Pilski.

To bardzo oczekiwana inwestycja, dość przypomnieć, że o jej budowie mówiono od ponad 20 lat. Dopiero obecny Zarząd Powiatu w Pile ze starostą Eligiuszem Komarowskim doprowadzili do jej realizacji. 7 października 2019 roku podpisano umowę z wykonawcą - firmą GIRDER Sp. z o.o. z Włocławka i budowa hali szybko ruszyła.

(Starostwo Powiatowe w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%