Zamknij
REKLAMA

Kolejne wsparcia Powiatu dla sportu

17:49, 09.04.2021 | Starostwo Powiatowe w Pile
Skomentuj fot. Starostwo Powiatowe w Pile
REKLAMA

Starosta pilski Eligiusz Komarowski, wicestarosta Arkadiusz Kubich i członek zarządu powiatu Marek Kamiński podpisali umowy z kolejnymi stowarzyszeniami na wsparcie finansowe szkolenia dzieci i młodzieży oraz organizację wydarzeń sportowych.

Na ten cel w tym roku Powiat Pilski zabezpieczył 440 tys. zł. Obecne umowy podpisywane są w ramach I rozstrzygniętego konkursu na 2021 rok. Z tej okazji w starostwie gościli przedstawiciele kolejnych 13 stowarzyszeń.  

UKS "6" Piła - 21.500 zł na szkolenie dzieci i młodzieży w judo.KS "Gwardia" Piła - 17.000 zł na szkolenie dzieci i młodzieży w lekkiej atletyce i judo.Stowarzyszenie Biegów Ulicznych - 10.000 zł na organizację corocznego pilskiego półmaratonu.KS "Unia" Ujście - 7.000 zł na wsparcie szkolenia dzieci i młodzieży w piłce nożnej.UKS "Sportowiec" Piła - 8.000 zł na imprezy sportowe w kolarstwie oraz na szkolenie dzieci i młodzieży.Okręg Nadnotecki Polskiego Związku Wędkarskiego - 8.500 zł na cykl zawodów wędkarskich, w tym dla osób niepełnosprawnych.

Wsparcie Powiatu otrzymają również: SPS Volley (na szkoleniem dziewcząt w piłce siatkowej), UKS "Iskra" Piła (na szkolenie dzieci i młodzieży w tańcu sportowym)., LZS "Noteć" Dziembowo (na zakup sprzętu sportowego niezbędnego do szkolenia dzieci i młodzieży w piłce nożnej), UKS Akademia Piłkarska Reissa Piła (na turniej piłkarski), Nadnotecki Związek Brydża Sportowego (na organizację turniejów brydżowych), Klub Sportowy "Miron-Tenis" (na deblowy turniej w tenisie ziemnym), Stowarzyszenie Eximdi (na organizację ligi kartingowej oraz turniejów w bilard oraz snookera).

Niebawem podpisanie kolejnych umów.

(Starostwo Powiatowe w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%