Zamknij
REKLAMA

Waldemar Kotecki Królem 3 Majowym A.D. 2021

21:05, 14.06.2021 | mm
Skomentuj Waldemar Kotecki - Król 3 Majowy A.D. 2021
REKLAMA

Pandemia koronawirusa opóźniła, ale nie przeszkodziła Siostrom i Braciom z Bractwa Kurkowego w Wysokiej w przeprowadzeniu pierwszego w tym sezonie strzeleckim turnieju o godność Króla 3 Majowego A.D. 2021.

Bezpośrednio po zakończeniu Walnego Zgromadzenia rywalizowano jak zwykle w strzelaniach do tarcz honorowych, Tarczy Królewskiej oraz do Kura.

Pierwsza z tarcz honorowych została ufundowana przez Brata Witolda Krzyżosiaka i trafiła do rąk Siostry Patrycji Liebrecht, która okazała się lepsza od Burmistrza Miasta i Gminy Wysoka Artura Kłysza oraz Siostry Kamili Helińskiej.

Kolejną tarczę ufundował Brat Jan Jóźwina. Zwyciężył w strzelaniu do niej Brat Mirosław Mantaj, przed Bratem Romanem Sadzakiem i Bratem Waldemarem Koteckim.

W strzelaniu do ostatniej z tarcz honorowych, ufundowanej przez Brata Adama Nowaka, najlepszy okazał się Brat Andrzej Ozimina wyprzedzając Brata Romana Sadzaka, który z kolei wyprzedził swoją wnuczkę Nikolę.

Jak zawsze najwięcej emocji wzbudziło strzelanie do Tarczy Królewskiej. Zdobył ją wraz z tytułem Króla 3 Majowego A.D. 2021 Brat Waldemar Kotecki. Pierwszym Rycerzem został Brat Andrzej Bator, a Drugim Rycerzem Siostra Patrycja Liebrecht.

Na zakończenie strzelano do Kura. Zwyciężył w nim Brat Jan Mrotek, który wyprzedził Braci Witolda Krzyżosiaka i Mirosława Mantaja.

(mm)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%