Zamknij
REKLAMA

W Dobrzycy WOŚP łapie (jeszcze większy) wiatr w żagle!

08:01, 18.01.2022 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dobrzycy będzie wyjątkowy - odbędzie się zarówno w internecie, jak i w miejscowym Amfiteatrze Leśnym.

Już trwają niesamowite, lokalne licytacja na platformie Allegro, na której znalazło się ponad 120 licytacji przygotowanych i ofiarowanych przez mieszkańców gminy Szydłowo i gminy Piła.

- Zainteresowanie licytacjami jest bardzo duże. Odnotowujemy spory ruch na adresem www.licytacje-wosp.pl. Cieszy zarówno duży zasięg aukcji, jak i to, że są to bardzo ciekawe, a nierzadko unikatowe licytacje. W tym roku praca jest podwójna, ponieważ równolegle trwają przygotowania wydarzenia pn. "Finał WOŚP w Dobrzycy", który odbędzie się w otoczeniu zanurzonego w lesie Amfiteatru Leśnego, przy dźwiękach pięknej muzyki oraz cieple ogniska i klimatycznych pochodni. A wszystko to w finałową niedzielę 30 stycznia od godziny 16.00. Na naszych gości czekają kolejne licytacje, wśród nich takie, które celowo nie pojawiły się na Allegro. Po sukcesie dwóch pierwszych finałów, podczas których w Dobrzycy zebraliśmy prawie 100.000 złotych, złapaliśmy jeszcze większy wiatr w żagle - mówi Paweł Kądziela, organizator finału, mieszkaniec Dobrzycy, radny Gminy Szydłowo.

Zakończenie trwających licytacji planowane jest od środy (26.01) do niedzieli (30.01). Warto już teraz zajrzeć na www.licytacje-wosp.pl i poszukać interesujących aukcji, wśród których znajdują się: olimpijska koszulka Michała Kubiaka z autografem, weekend w lokalnych agroturystykach, rodzinne sesje fotograficzne, warsztaty domowej pizzy, sesje fotograficzne, lot szybowcem, lot paralotnią, analiza kolorystyczna dla Pań, niesamowita i tajemnicza wyprawa z Jarkem Ramuckim, projektowanie ogrodu, rodzinne borówkobranie, wędzenie mięsa, zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie, roczny kurs języka angielskiego, rejs jachtem, czy lokalne produkty spożywcze (kotuńskie pierogi, aromatyczne wędliny, szparagi, soki, ciasta), masaże, spływy kajakowe, zwiedzanie Komendy Straży Pożarnej, nurkowanie z instruktorem, szkolenie Safe Driving, pszczela przygoda czy wreszcie romantyczne kolacje i wiele innych.

- Zaangażowanie darczyńców jest bardzo duże. Dlatego najważniejszym wyzwaniem jest dotarcie do jak największej liczby osób po to, aby każda licytacja zakończyła się sukcesem, który ostatecznie jest sukcesem całej Orkiestry. Warto dołączyć na Facebook’u do grupy Gram z WOŚP z Dobrzycą. Znajduje się tam wiele ciekawych informacji dotyczących finału i licytacji - dodaje Paweł Kądziela

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

witcherwitcher

0 1

same kary za,,Turów"to tyle ile WOŚP zebrał przez 30 lat 😡 15:07, 18.01.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

VERSOVERSO

1 0

Buhaha..Gdyby to klęczące przed wszystkimi w UE Peło było przy władzy już dawno by zamknęli tą kopalnię i elektrownię, wysłali by tysiące ludzi na bezrobocie płacili by już od dawna ...ale na szczęście Polska do tej pory nie zamknęła tam nic i nie zapłacilła ani 1 złotówki i nie zapłacimy bo już się dogadali z Czechami. JEST RÓŻNICA ? 07:21, 19.01.2022


pp

0 0

to ciągłe dziadowanie 15:47, 18.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%