Zamknij
REKLAMA

Podsumowanie "Wakacji z kulturą 2020"

08:42, 20.07.2020 | GDK Miasteczko Krajeńskie
Skomentuj
REKLAMA

W Gminnym Domu Kultury gościliśmy rodziców i dziadków dzieci, które przez dwa tygodnie uczęszczały na nasze zajęcia. W podsumowaniu wakacji wzięli również udział wójt gminy Miasteczko Krajeńskie Krzysztof Jacek Oświecimski, wiceprzewodnicząca Rady Gminy Miasteczko Krajeńskie Maria Świadek i radny Stanisław Czerepak.

Na początku podziękowaliśmy wszystkim instruktorom. Pani Małgorzacie Białej, która przez cały rok prowadziła zajęcia plastyczne w GDK, a podczas wakacji poprowadziła zajęcia z malowania muralu. Panu Robertowi Judyckiemu, który w GDK prowadzi kółko fotograficzne, a podczas wakacji poprowadził dwudniowy plener fotograficzny (dzieci dostały na pamiątkę wywołane przez pana Roberta zdjęcia). Pani Kindze Jasińskiej, która poprowadziła wakacyjne zajęcia z malowania piaskiem, tworzenia kudłaczy z recyklingu, wykonywania bransoletek przyjaźni oraz gry i zabawy ruchowe. Panu Andrzejowi Kasprowiczowi, który wraz z uczestnikami sekcji aikido przez cały rok brał udział w wydarzeniach organizowanych w GDK, a na zakończenie wakacji poprowadził trening sprawnościowy dla wszystkich dzieciaków.

Podziękowania za pracę przy organizacji wakacyjnych zajęć trafiły także do dyrektor GBP Bernadety Kulińskiej oraz Hanny Kluk, Sylwii Stróżyńskiej i Romana Stachowskiego.

Po części oficjalnej nadszedł czas na zabawę. Najpierw na macie pan Andrzej poprowadził zajęcia sprawnościowe, a potem do wspólnej zabawy porwała dzieci i rodziców pani Kinga. Na korytarzu można było podziwiać prace wykonane przez dzieci podczas wakacji - rysunki, kudłacze i zdjęcia. Pan Robert przedstawił w skrócie historię fotografii, a na koniec wszyscy przeszliśmy do „Galerii pod chmurką”, aby podziwiać mural „Łosiek i przyjaciele”.

Organizatorami "Wakacji z kulturą 2020" były Gminny Dom Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna w Miasteczku Krajeńskim.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w zajęciach - mamy nadzieję, że zapewniliśmy Wam sporo dobrej zabawy. Szanowni Rodzice! Możecie być dumni ze swoich dzieci – są kreatywne, opiekuńcze, pomocne i naprawdę bardzo grzeczne.

Dziękujemy wójtowi Oświecimskiemu za lizaki dla dzieciaków, pani Marii Świadek za pyszne beziki, panu Romanowi Stachowskiemu za upieczenie drożdżówki, Klubowi Seniora za napoje i wszystkim kochanym rodzicom i dziadkom za słodycze i owoce, które przynieśliście na naszą uroczystość.

(GDK Miasteczko Krajeńskie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA