Zamknij
REKLAMA

Zgrana paczka z rocznika 1948 znów się spotkała

10:01, 10.06.2019 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Oni, z rocznika 1948, spotkali się w 1955 roku, w dwóch pierwszych klasach Szkoły Podstawowej w Białośliwiu. Przez wspólne szkolne lata stali się zgraną paczką. I to zostało im do dzisiaj. Roman Więcław skrzykuje ich co roku, by przy kawie powspominać dawne czasy.

 - Od ostatniego spotkania wydarzyło się bardzo dużo. Odeszło od nas czterech kolegów: Henryk Kozłowski, Tadeusz Juchniewicz (Konkol), Józef Zieliński oraz mój brat Włodzimierz Więcław. Niech spoczywają w Bogu! Ale były też wesołe chwile: jubileusze 50-lecia pożycia małżeńskiego obchodzili Jadwiga i Kazimierz Rożek oraz Krystyna i Edmund Rutkowscy. Jako zgrana paczka życzymy im wielu lat życia i dużo zdrowia.Ale były też wesołe chwile: jubileusze 50-lecia pożycia małżeńskiego obchodzili Jadwiga i Kazimierz Rożek oraz Krystyna i Edmund Rutkowscy. Jako zgrana paczka życzymy im wielu lat życia i dużo zdrowia - mówił podczas wczorajszego spotkania Roman Więcław.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

młodsza koleżankamłodsza koleżanka

6 1

Jesteście "wielcy".Życie tak szybko ucieka,a Wy macie ochotę na coroczne spotkania i bycie z sobą.Tylko brać z Was przykład.Dużo zdrowia i kolejnych spotkań. 18:49, 10.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mieszkanka Białośliwmieszkanka Białośliw

1 0

Uznanie dla organizatora,wspaniale przedsięwzięcie.Cieszcie się ze spotkań,wspominajcie.Dołączam się do życzeń:dużo zdrowia,zadowolenia i kolejnych spotkań.
Pozdrawiam! 17:07, 21.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA