Zamknij
REKLAMA

Zapisz się na kurs samoobrony. To nic nie kosztuje!

08:40, 14.11.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Ruszyły zapisy na bezpłatne kursy samoobrony pod hasłem "Żyj bezpiecznie w Pile", których organizatorem jest trener judo Tomasz Jopek.

- Takie kursy, zwiększające bezpieczeństwo każdego mieszkańca Piły, znalazły się w moim programie wyborczym -mówi Tomasz Jopek, który wkrótce na pierwszej sesji Rady Miasta w Pile kadencji 2018-2023 odbierze mandat radnego. - Będą to zajęcia bezpłatne, adresowane szczególnie do seniorów, ale też do każdego zainteresowanego pilanina. Nie będzie to nauka konkretnego stylu walki, ale skupienie się na treningu, którego zadaniem jest przygotowanie ciała i umysłu do działania w sytuacji "kryzysowej", związanej z doświadczeniem agresji fizycznej.

Zapisy są przyjmowane na adres e-mailowy [email protected] (w e-mailu należy wpisać imię i nazwisko oraz kontakt telefoniczny). Nabór będzie trwał do końca grudnia. Do 5 stycznia zostanie ogłoszony termin zajęć organizacyjnych.

- Chcesz czuć się bezpiecznie w naszym mieście, spróbuj swoich sił na kursie samoobrony. Naprawdę warto! - zachęca Tomasz Jopek.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone