Zamknij
REKLAMA

Kierowcy z Piły deklarują najmniej szkód

16:51, 12.02.2020 | Rankomat.pl
Skomentuj
REKLAMA

68,3% kierowców z Piły deklaruje, że nie posiada na swoim koncie ubezpieczeniowym żadnych szkód. W skali kraju to bardzo dobry wynik - wyżej znaleźli się tylko kierowcy z Raciborza. W efekcie Piła zajęła drugie miejsce w zestawieniu 84 największych miast Polski.

W których miastach kierowcy jeżdżą najbezpieczniej, dzięki czemu mogą pochwalić się bezszkodową historią ubezpieczenia? Eksperci rankomat.pl postanowili to sprawdzić. W tym celu przygotowali listę 84 miast powyżej 50 tys. mieszkańców, a następnie policzyli, jaki odsetek kierowców z tych miast deklaruje brak szkód w swojej historii ubezpieczenia.

Kierowcy z Piły z wynikiem 68,3% znaleźli się na drugim miejscu. Tuż za nimi uplasowali się zmotoryzowani mieszkańcy Rybnika i Ostrowca Świętokrzyskiego (68%). Dla porównania - najniższą bezszkodowość deklarowali właściciele pojazdów na co dzień poruszający się po drogach Warszawy (53,8%), Wrocławia (57,5%) i Gdańska (58,1%).

Ile średnio kosztowało ubezpieczenie OC w Pile?
Za polisę OC właściciele pojazdów z Piły płacili średnio 621 zł. W najtańszym mieście wojewódzkim - Rzeszowie - kierowcy musieli na składkę ubezpieczeniową wydać średnio 614 zł. Z kolei we Wrocławiu - najdroższym w zestawieniu mieście - kupno obowiązkowego ubezpieczenia było wydatkiem rzędu 939 zł. Jeżeli spojrzeć na średnią cenę dla województwa wielkopolskiego, która wynosiła 646 zł, to mieszkańcy Piły płacili o 25 zł mniej.

(Rankomat.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MichałMichał

0 0

Teraz znajdziesz tanie ubezpieczenie w telefonie to proste i szybkie w aplikacji Kupdirect z Google Play skanujesz tylko kod z dowodu rejestracyjnego, bez wpisywania danych i w 5 sek masz porównanie składek a w 40 sek polisę na mailu.
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.kupdirect.app 09:37, 13.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA