Zamknij
REKLAMA

Trzy prawa jazdy zatrzymane. Pędzili nad morze

09:59, 04.08.2022 | mł. asp. Damian Pachuc
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci ze złotowskie drogówki zatrzymali kolejnych kierowców, którzy w drodze nad morze w terenie zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h.

Nadal pośpiech i nadmierna prędkość w drodze na nadmorski wypoczynek są głównym grzechem kierowców. W miniony weekend kolejni stracili uprawnienia do kierowania pojazdami za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym na drodze K11 i K22. Nie obyło się bez mandatu i punktów karnych.

Pierwszy z kierowców na drodze K22 w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością o 104 km/h. 33-letni kierowca Skody stracił uprawnienia do kierowania pojazdami. Nałożono na niego mandat karny w wysokości 1500 zł i przypisano 10 punktów karnych.

Drugi z kierowców został zatrzymany do kontroli drogowej późnym popołudniem w miejscowości Lędyczek. Również i tym razem powodem kontroli było przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym, w tym przypadku o 52 km/h.

50-letniemu kierowcy z Elbląga zatrzymano prawo jazdy na trzy miesiące oraz za popełnione wykroczenie ukarano mandatem karnym w wysokości 1500 zł. Do jego konta przypisane zostało 10 punktów karnych.

Rekordzistą tego dnia był kierowca, który poruszał się z prędkością 116 km/h przy obowiązujących 50 km/h. 44-latek mieszkający na terenie Niemiec, nie był w stanie logicznie wytłumaczyć policjantom powodu przekroczenia prędkości, aż o 66 km/h.

On również stracił uprawnienia do kierowania pojazdami oraz przyjął grzywnę w formie mandatu karnego w wysokości 2000 zł.

(mł. asp. Damian Pachuc)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%