W konkursie wzięło udział 12.852 autorów. Do oceny konkursowej Andrzej przesłał m.in. zestaw fotografii sportowej. Jury udzieliło mu cennych wskazówek, wskazało kierunki dalszych inspiracji oraz przyznało nagrodę - voucher na jeden semestr Szkoły Fotografii, organizowanej online przez www.fotografika.edu.pl.
Wyróżnienie daje możliwość szkolenia warsztatu pod okiem profesjonalistów współpracujących z takimi markami jak Vogue, Elle Paris, Reserved, Bloomberg, Big Star, Timex, Elle Polska, Grupa Żywiec, Avon, Ochnik i wieloma innymi.
Jeżeli organizator konkursu opublikuje wyróżnione prace, przedstawimy je Państwu.
Szukali go listem gończym. Znaleźli w Złotowie
A w Białośliwiu jest jeden taki żurnalist. On się nie ukrywa z lenistwa i można go zdjąć. Jak go poznać? Leży do góry dupą i nie ubywa mu w sensie finansowym.
Lubimy mieć
16:11, 2026-03-15
"Z kogo się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie"
Z tuczyzmem😐
Precz
15:50, 2026-03-15
„Rz”: Polak 50+ często woli skarpetę niż bank
najbardziej. Bo co to znaczy by różne dzidy z skarbówek i innych urzędów patrzyły na moją forsę bo mają do tego dostęp.
Jak
10:15, 2026-03-15
Putin otwiera szampana
cicho luli luli chaaa już dobrze baby Jagi niema za szafą
Do 666
10:09, 2026-03-15
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz