Zamknij
REKLAMA

Córeczka krewka po ojcu. Okładali swoją ofiarę kijami bejsbolowymi!

17.21, 05.08.2022 KPP w Pile
Skomentuj
REKLAMA

Sąd Rejonowy w Pile zadecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy dla 40-letniego mężczyzny oraz jego 20-letniej córki. Są oni odpowiedzialni za dokonanie pobicia przy użyciu kijów bejsbolowych.

1 sierpnia do oficera dyżurnego wpłynęła informacja o pobiciu, do którego miało dojść późnym wieczorem na terenie jednego z pilskich osiedli. Sprawą zajęli się funkcjonariusze wydziału kryminalnego, którzy ustalili personalia osób uczestniczących w zdarzeniu oraz jego okoliczności.

Następnego dnia 40-letni mężczyzna oraz jego 20-letnia córka zostali zatrzymani.

Policjanci potwierdzili, że dzień wcześniej podczas towarzyskiego spotkania kilku osób, w którym uczestniczyła również wspomniana wyżej kobieta, doszło do słownej awantury z pokrzywdzonym. Po chwili 20-latka opuściła spotkanie i udała się do domu. Tam opowiedziała całą historię swojemu ojcu.

W odzewie 40-latek wziął kij bejsbolowy i udał się do mieszkania, w którym wcześniej przebywała jego córka.  Po chwili ona także dołączyła do ojca i również z kijem bejsbolowym.

Ich ofiara wyszła z mieszkania przed budynek i tam ojciec z córką zaczęli go bić kijami bejsbolowymi po głowie i całym ciele. Obrażenia mężczyzny okazały się poważne, jednak nie zagrażały jego życiu.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty pobicia przy użyciu niebezpiecznego przedmiotu, które jest zagrożone karą nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Decyzją Sądu Rejonowego w Pile zostali tymczasowo aresztowani na okres trzech miesięcy.

(KPP w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

No takNo tak

1 3

Tylko lgbt jest do tego zdolne. Ojciec z córką i wszystko jasne. Wspierajcie dalej lgbt, to będziecie mieli więcej takich przypadków. 19:00, 05.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

tylko PiSowitylko PiSowi

1 0

zawdzięczacie takie przypadki,dalej wspierajcie PiS a sami oberwiecie bejzbolem !
20:38, 05.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pilanin3434t4pilanin3434t4

0 0

Głosujcie na Tuska, a takie sceny staną się codziennością. 13:52, 06.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%