Zamknij
REKLAMA

Dostawczak wjechał z dużą prędkością w stojące w korku auta!

10.48, 29.09.2022 fp Aktualizacja: 10.55, 29.09.2022
Skomentuj fot. OSP Ujście
REKLAMA

We wtorek około godziny 14. doszło do niebezpiecznego zdarzenia na moście na Noteci w Ujściu.

Jadący z dużą prędkością dostawczy renault Master uderzył w stojącego w korku przed światłami volkswagena Polo, ten zaś siłą odrzutu najechał na tył mercedesa kombi.

Kierowca mercedesa tak opisał na Facebooku przebieg zdarzenia:

NIE BYŁA ZWYKŁA STŁUCZKA!! (…) Wyjaśniam "znawcom przepisów": stłuczka to jak ktoś jedzie do ok. 40km/h, zagapi się czy nie wyhamuje w porę, zbije klosz czy wgniecie zderzak itp. Ale to [Renault - red.] uderzył w stojące pojazdy w korku!!! Z DUŻĄ SIŁĄ ROZPĘDZONY DO OKOŁO 80km/h ok. 3.5t!!!!! Jak ktoś ma wyobraźnię, to więcej nie potrzeba nic wyjaśniać.?!?!?. I uderzył w stojące pojazdy (ściana).

- W pojeździe [VW Polo - red.] kierowcą była młoda kobieta która skarżyła się na ból głowy i brzucha!!!! Więc do przyjazdu służb ratunkowych" pogotowia i straży pożarnej (które były bardzo szybko ok. 4 minut-brawo!!!) NIE można ruszać pojazdów. Bo nie wiadomo jak to mogło się zakończyć!! (…) Dopiero jak medycy zadecydowali, że trzeba zabrać pacjentkę i mnie do szpitala - bo też uczestniczyłem w tym WYPADKU (ten niebieski kombi), zostałem siłą odrzutu uderzony w tył (tego czołgu, dlatego może takie małe straty w moim. Bo gdyby to było inne auto, to też by tył został jak puszka zgnieciony i wrażenie byłoby inne o sile uderzenia!!!!!).  Więc dobrze, że tylko tak się to skończyło!!

- Ja dzisiaj nie mogę szyją ruszać, ręce mi mdleją, całą noc nie spałem - właśnie wybieram się do lekarza! Ja dostałem strzała tylko z tyłu!!! A ta dziewczyna Z TYŁU I POPRAWKA Z PRZODU. (przypominam ok. 80km/h). DZIĘKI SŁUŻBOM ZA PROFESJONALIZM!!!

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

VERSOVERSO

6 2

Tacy oto idioci jeżdżą po drogach...szybko, szybko, byle szybciej. Wariactwo. 11:31, 29.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

znawca przepisówznawca przepisów

0 0

Wyjaśniam: nie ma w przepisach pojęcia "stłuczka". Jest tylko zdarzenie drogowe, które w zależności od skutków podlega karze z KW lub KK. Radar z tyłu głowy. Gościu nawet nie widział, że podjeżdża bus. Ale jaki portal taki artykół. 06:30, 01.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

XX

1 3

Gdyby jechał 80km/h, to z polo zrobiłaby się harmonia i z ciebie też. 21:31, 03.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%