Na sygnale

Zamknij

Groźny wypadek koło Chodzieży. Wjechał samochodem w pociąg

fp 09:16, 06.05.2025 Aktualizacja: 04:11, 26.10.2025
1 Groźny wypadek koło Chodzieży. Wjechał samochodem w pociąg fot. KP PSP Chodzież, st. asp. Bartosz Burzyński

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. poinformowały o wypadku, do jakiego doszło dzisiaj rano w Chodzieży.

Przed godziną siódmą rano na przejeździe w ciągu ulicy Wiejskiej samochód osobowy wjechał w bok pociągu Kolei Wielkopolskich relacji Piła-Poznań.

Kierowca auta został ranny.

- Do zdarzenia doszło na przejeździe kolejowo-drogowym wyposażonym w sygnalizację świetlną. Wstępnie wiadomo, że urządzenia działały poprawnie. Dokładnie sprawdzamy, czy nie ma uszkodzeń infrastruktury. Jesteśmy w kontakcie z policją i przewoźnikami, aby - w miarę możliwości - minimalizować skutki zmian w ruchu. Wprowadzono komunikację zastępczą - informują PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

::banner{"type":"single","source":"programmatic"}

(fp)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

rhrh

0 0

To była pani. a nie pan.

20:34, 06.05.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%