Zamknij
REKLAMA

Sklepowy złodziej zatrzymany. Kradł i to nie raz

07:29, 11.05.2018 | KPP Złotów
REKLAMA
Skomentuj

19-letni mieszkaniec gminy Borne Sulinowo odpowie za kradzieże sklepowe na terenie powiatu złotowskiego.

Złotowscy policjanci zostali wezwani do interwencji w jednym z miejscowych supermarketów, gdzie - jak wynikało z informacji przekazanych przez zgłaszającego - pracownik ochrony ujął sprawcę kradzieży. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 19-letni mieszkaniec gminy Borne Sulinowo próbował wyjść z niezapłaconym towarem o wartości ponad 1100 zł. Policjanci zatrzymali mężczyznę, a następnie doprowadzili go do jednostki.

Mundurowi podejrzewali, że mieszkaniec powiatu szczecineckiego może być odpowiedzialny także za inne kradzieże, do których dochodziło na terenie powiatu. Ich przypuszczenia okazały się słuszne. Jeszcze tego samego dnia kryminalni ustalili, że 19-latek dwukrotnie dokonał kradzieży w innych supermarketach na terenie Złotowa i Okonka. Jego łupem padały głównie markowe alkohole.

Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży, za co kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 pozbawienia wolności. Funkcjonariusze badają także, czy mieszkaniec gminy Borne Sulinowo nie działał na terenie sąsiednich powiatów.

(KPP Złotów)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone