Zamknij
REKLAMA

Wjechał fordem w toyotę. Cztery osoby ranne

16:20, 16.08.2018 | KPP Chodzież
REKLAMA
Skomentuj
KPP Chodzież

Do groźnego wypadku doszło we wtorek w godzinach wieczornych na krajowej jedenastce w Budzyniu.

Na prostym odcinku drogi 25-latek kierujący fordem Transitem w pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z osobową toyotą. Wskutek zderzenia cztery osoby zostały poszkodowane i przewiezione je do szpitali w Chodzieży i Wągrowcu. Jedną osobę przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Poznaniu.

Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Trasa przez blisko trzy godziny była całkowicie zablokowana z uwagi na wykonywane przez policjantów czynności procesowe. Objazd dla samochodów odbywał się przez Budzyń.

Z ustaleń poczynionych przez policjantów na miejscu zdarzenia wynika, iż zaistniały przesłanki do zatrzymania kierowcy forda uprawnień do kierowania.

Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśni postępowanie prowadzone przez policjantów z Chodzieży.

(KPP Chodzież)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone