Zamknij
REKLAMA

Na totalnej bani za kierownicą!

08:32, 05.11.2018 | KPP Złotów
REKLAMA
Skomentuj

Złotowscy policjanci zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę w rejonie cmentarza przy ulicy Chojnickiej - miał 4 promile alkoholu.

Kierowca nie reagował ba sygnały wydawane przez policjanta prowadzącego ręczną regulację ruchu drogowego, a w momencie, gdy funkcjonariusz szedł w kierunku jego pojazdu, nagle włączył wsteczny bieg i próbował odjechać.

Mundurowi nabrali podejrzeń co do trzeźwości kierowcy i natychmiast uniemożliwili mężczyźnie dalszą jazdę. Przeczucia ich nie myliły - gdy tylko otworzyli drzwi, z wnętrza pojazdu poczuli silną woń alkoholu. Jak się okazało, mężczyzna kierował autem mając 4 promile alkoholu w organizmie.

Mieszkaniec powiatu konińskiego w rozmowie z policjantami nie potrafił nawet jednoznacznie określić, gdzie się znajduje. 61-latkowi grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 2. Policjanci zatrzymali także jego prawo jazdy. Wobec sprawcy takiego przestępstwa sąd ma obowiązek orzec zakaz prowadzenia pojazdów na minimum 3 lata oraz świadczenie pieniężne na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej w kwocie nie niższej niż 5.000 złotych.

(KPP Złotów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone