Zamknij
REKLAMA

Jeździli na motocyklach mimo zakaz sądowego

12:53, 17.10.2019 | KPP Chodzież
Skomentuj
REKLAMA

Dzielnicowi z Budzynia zatrzymali dwóch motocyklistów posiadających czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Obaj mają na koncie jeszcze inne przewinienia.

We wtorek dyżurny chodzieskiej Policji został poinformowany o dwóch motocyklistach, którzy szarżują na drodze w rejonie Ostrówek. Na miejsce od razu wysłano dzielnicowych z Budzynia, którzy po spatrolowaniu terenu ujawnili dwóch motocyklistów. Okazało się, że poruszają się oni motorami crossowymi bez tablic rejestracyjnych. Motory te nie były nigdzie zarejestrowane, a więc nie były dopuszczone do ruchu. Ponadto nie miały opłaconego ubezpieczenia OC. Zarówno 21-latek, jak i jego 25-letni kolega posiadali czynne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Mężczyźni odpowiedzą za zlekceważenie i tym samym złamanie zakazu sądowego, za co grozi im do 3 lat więzienia. Ponadto za prowadzenie pojazdów pomimo braku dopuszczenia ich do ruchu. Policjanci zawiadomili już Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, który za brak OC komunikacyjnego nałoży na kierowców opłatę karną.

(KPP Chodzież)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA