Zamknij
REKLAMA

21-latek i 30-latek zatrzymani z narkotykami

16:51, 14.01.2020 | KPP Złotów
REKLAMA
Skomentuj
fot. KPP Złotów

Dwa dni wystarczyły złotowskim policjantom, aby zatrzymać dwóch mieszkańców Złotowa posiadających narkotyki.

Monitorując środowisko przestępcze policjanci uzyskali informacje dotyczące 21-letniego mężczyzny. Bazując na zebranych informacjach funkcjonariusze postanowili sprawdzić, czy faktycznie zajmuje się przestępczym procederem związanym z narkotykami.

Podejrzenia potwierdziły się. Wczoraj podczas przeszukania mieszkania 21-latka stróże prawa znaleźli torebkę z suszem roślinnym o wadze ponad 32 gramów. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana. Zaskoczony wizytą policjantów mężczyzna tłumaczył, że narkotyki posiadał na własny użytek.

Kolejnego dnia policjanci służby kryminalnej zauważyli mężczyznę, który wyraźnie chciał uniknąć spotkania z mundurowymi - kiedy zorientował się, że jest obserwowany, nagle zawrócił i zaczął iść w przeciwnym kierunku. Przyczyna nietypowego zachowania mieszkańca Złotowa wkrótce się wyjaśniła. Policjanci w kieszeni 30-latka ujawnili woreczek z amfetamin. Mężczyzna został zatrzymany.

Obaj panowie usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Według obowiązujących przepisów za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

(KPP Złotów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone