Zamknij
REKLAMA

Czterech kierowców zatrzymanych za nadmierną prędkość

12:56, 01.12.2020 | KPP Złotów
Skomentuj fot. KPP Złotów
REKLAMA

Złotowscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy 4 kierowcom, którzy w rażący sposób przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

Niechlubnym rekordzistą okazał się 48-letni mieszkaniec Łodzi, który jechał samochodem marki Kia 104 km/h na obowiązującej "pięćdziesiątce". Został on zatrzymany do kontroli na terenie miejscowości Franciszkowo. W tej samej miejscowości do policyjnej kontroli zatrzymany został także mieszkaniec powiatu złotowskiego. Kierowca osobowego audi przekroczył dopuszczalną prędkość o 52 km/h.

Kolejnym nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się 41-letni mieszkaniec powiatu pilskiego, który pędził volvo 102 km/h. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli w Lędyczku. Kilkadziesiąt minut wcześniej, również w Lędyczku, policjanci przeprowadzili pomiar prędkości osobowego forda. Kierujący samochodem mieszkaniec powiatu zielonogórskiego jechał o 52 km/h za szybko.

Wszyscy kierowcy już stracili prawo jazdy na 3 miesiące. Za swoje zachowanie na drodze zostali ukarani wysokimi mandatami. Dodatkowo na ich konta trafiło po 10 punktów karnych.

(KPP Złotów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA