Zamknij
REKLAMA

Ratownicy byli bezradni. Śmiertelny wypadek na K11 w Chodzieży

17:13, 19.02.2021 | mł. kpt. Artur Binkowski
Skomentuj fot. mł. bryg. Leszek Naranowicz
REKLAMA

Zastępy straży pożarnej z JRG w Chodzieży, wracając z pożaru drogą krajową nr 11, na wysokości krzyżowania ulic Ceramiczna i Buszczaka byli świadkami zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym.

Strażacy natychmiast przystąpili działań ratowniczych. Samochód ciężarowy uderzył w bariery ochronne, kierowcy jednak nic się nie stało. Z kolei samochód osobowy w wyniku zderzenia wypadł z drogi i zatrzymał się na dachu na ulicy Ceramicznej. Kierujący nim mężczyzna pozostał uwięziony wewnątrz pojazdu. Ratownicy po przeprowadzeniu badania urazowego odstąpili od dalszych czynności ratowniczych z uwagi na brak parametrów życiowych i skalę odniesionych obrażeń. Z powodu śmierci na miejscu zdarzenia działań ratunkowych nie podjęli także medycy z pogotowia ratunkowego.

W międzyczasie strażacy schładzali dymiącą się komorę silnika. Droga przez kilka godzin była całkowicie nieprzejezdna, policja zorganizowała objazd.

Po zakończeniu czynności prokuratorskich wykonano dostęp za pomocą specjalistycznych narzędzi hydraulicznych do ofiary wypadku. Przybyła na miejsce zdarzenia pomoc drogowa wyciągnęła uszkodzony samochód ciężarowy, który wbił się w ochronne bariery drogowe. Po zabraniu obu pojazdów ruch na drodze został całkowicie udrożniony.

(mł. kpt. Artur Binkowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

KajosKajos

0 2

Kto pisze te atykuly!!!
W Chodziezy nie ma ulicy Buszczaka wiec nie mozliwe zeby na takiej ulicy byl wypadek jakis !!! 18:29, 20.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Monika.Monika.

0 2

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia ;) http://panieonline.pl/monia89 17:07, 21.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%