Zamknij
REKLAMA

Fałszywy alarm w dobrej wierze

09:34, 21.02.2021 | na podst. OSP Szamocin
Skomentuj fot. OSP Szamocin
REKLAMA

Wczoraj o godzinie 13:20 strażacy zostali skierowani do akcji gaszenia pożaru w dostawczym busie, stojącym  na drodze leśnej nr 1A między Borowem a Jaktorowem.

Po przybyciu na miejsce nie stwierdzono żadnych oznak pożaru. Pojazd stał na poboczu, nie było w nim kierowcy. Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało obecności źródeł ognia. Opisany w zgłoszeniu dym najprawdopodobniej pochodził z samochodowej popielniczki.

Zdarzenie zostało sklasyfikowane jako alarm fałszywy w dobrej wierze. W akcji uczestniczyli strażacy z OSP Szamocin,  OSP Lipa Nowy Dwór i JRG Chodzież, obecna była również policja.

(na podst. OSP Szamocin)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Monia.Monia.

0 0

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia ;) http://panieonline.pl/monia89 17:06, 21.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%