Zamknij
REKLAMA

Pijany kierowca zakończył podróż dachowaniem

13:58, 22.02.2021 | KPP Złotów
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci wydziału ruchu drogowego KPP w Złotowie patrolując drogę wojewódzką nr 188 ruszyli z pomocą kierowcy, który dachował w przydrożnym rowie. Szybko okazało się, że bardziej przydał się alkomat, bo kierowca był pijany.

Funkcjonariusze drogówki, zauważywszy w przydrożnym rowie auto i stojącego obok mężczyznę, natychmiast zatrzymali radiowóz celem udzielenia pomocy. Ta, jak się okazało, nie była potrzebna, bo kierowca hyundaia nie doznał poważniejszych obrażeń.

Przebieg zdarzenia mundurowi ustalili od osób, które też ruszyły z pomocą kierowcy i były świadkami dachowania auta. Wszystko wskazywało na to, że 44-latek stracił panowanie nad autem, bo nie dostosował prędkości do warunków pogodowych.

Sprawa być może zakończyłaby się pouczeniem, gdyby nie fakt, że od prowadzącego auto wyraźnie czuć było alkohol. Użyty alkomat wykazał w organizmie mieszkańca powiatu złotowskiego prawie promil alkoholu.

Zatrzymany kierowca odpowie teraz przed sądem. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy nawet na 15 lat i wysoka kara finansowa.

(KPP Złotów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

RamzesRamzes

6 0

Takiemu bandycie zabiera się prawko na zawsze 16:22, 22.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Monika.Monika.

0 0

Cześć panowie, jesteś wolnym mężczyzną, czujesz się samotny, chciałbyś to zmienić ? Nie czekaj odezwij się. Samotna, wolna, bez nałogów i niezależna. Nie dawno wróciłam z Anglii do kraju. Poznam Pana do wspólnych spotkań, wspólnych spacerów, wspólnie spędzania czasu, a jak zaiskrzy to może i więcej :) Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić się numerami telefonów i zdjęciami jeżeli jesteś zainteresowany kontakt i moje zdjęcia znajdziesz na moim profilu randkowym http://panieonline.pl/monia89 18:31, 23.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%