Zamknij
REKLAMA

Policjanci z Kaczor zatrzymali sprawców włamania do altan

13:59, 01.04.2021 | sierż. Wojciech Zeszot
Skomentuj fot. depositphotos
REKLAMA

Funkcjonariusze Posterunku Policji w Kaczorach zatrzymali dwie osoby w związku z kradzieżą sprzętu RTV i AGD o wartości blisko 2000 zł.

W marcu bieżącego roku policjanci Posterunku Policji w Kaczorach otrzymali informację o włamaniu do jednej z altan letniskowych zlokalizowanych na terenie gminy. Z jej wnętrza został zabrany sprzęt RTV oraz AGD w postaci telewizora oraz lodówki. Właściciel oszacował straty na blisko 2000 zł. W ciągu tygodnia funkcjonariusze posterunku ustalili i zatrzymali jednego ze sprawców. Kilka godzin później został zatrzymany także drugi mężczyzna.

Prowadzone postępowanie pozwoliło ustalić, że sprawcą włamania okazał się 20-letni mieszkaniec gminy Kaczory. Drugi z mężczyzn, 24-latek, usłyszał zarzut nieumyślnego paserstwa. Mienie, które padło łupem włamywacza, a później było ukrywane na posesji drugiego z mężczyzn, zostało w całości odzyskane i zwrócone do właściciela.

Za dokonanie kradzieży z włamaniem sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Natomiast za nieumyślne paserstwo Kodeks Karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 2.

(sierż. Wojciech Zeszot)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

z mojego blekotnikaz mojego blekotnika

0 0

Ten aresztant na zdjęciu ma zad rozmiarami odpowiadający wielkiemu redaktoru z wiochy na peryferiach. Ale portki ma za czyste, zatem to nie on. 13:46, 04.04.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Tak takTak tak

0 0

Jesteś znawcą, wielom lizałeś zady, że rozpoznajesz wszystkich od tyłu. Powinni ciebie wziąć na śledzczego, co po smrodzie doprowadza poszukiwanych. 15:11, 04.04.2021


REKLAMA
0%