Funkcjonariusze chodzieskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który dopuścił się rażącego przekroczenia prędkości w obszarze zabudowanym.
W Adolfowie policjanci zatrzymali 44-letniego kierowcę forda, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 79 km/h. Mężczyzna poruszał się z prędkością 129 km/h, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km//h. Za popełnione wykroczenie ukarany został mandatem karnym. Na trzy miesiące pożegnał się także z uprawnieniami do kierowania.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, dokument uprawniający do kierowania zostanie przesłany do właściwego starosty, który wydając decyzję administracyjną - formalnie zatrzyma go na okres 3 miesięcy.
Kasia Smutniak zagra u Mela Gibsona
Kto to jest ta kasia?
Anka
08:07, 2025-10-16
Nowacka: trzeba dostosować wynagrodzenia nauczycieli do
Znam nauczycielke co pracuje po 2 godziny dziennie. Ma ponad 3 tysiące na miesiąc. Parodia i kpina.
Sąsiad
07:12, 2025-10-16
Kasia Smutniak zagra u Mela Gibsona
grać u dworaka Trumpa,Gibsona w jakiejś religijnej ramocie 🤣
też mi,,sukces&q
21:23, 2025-10-15
Palestyna, ziemia Izaaka i Ismaela, czyli spór o spadek
Zaorać cały region i las posadzić.
Leśniczy
16:56, 2025-10-15
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz