Zamknij
REKLAMA

Zderzenie na skrzyżowaniu w Studźcach. Auto dachowało

15:28, 27.10.2021 | mł. bryg. Leszek Naranowicz.
Skomentuj
REKLAMA

W poniedziałek krótko przed południem doszło do wypadku na drodze wojewódzkiej nr 193 w miejscowości Studźce. Na skrzyżowaniu zderzyły się dwa samochody osobowe.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu straży pożarnej stwierdzono, że w wyniku wypadku jeden samochód, który ciągnął przyczepkę, dachował i znajduje się w rowie, a drugie uszkodzone auto stoi na środku skrzyżowania. Obaj kierowcy znajdowali się poza pojazdami.

Działania straży pożarnej w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym kierowcom (mężczyźni byli przytomni). Na miejsce przybyły dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego - poszkodowani zostali przetransportowani ambulansami do Izby Przyjęć Szpitala Powiatowego w Chodzieży.

Droga DW-193 na czas działań była zablokowana - policja zorganizowała odjazd.

W działaniach trwających prawie dwie godziny uczestniczyły 4 zastępy straży pożarnej w sile 12 strażaków, policja oraz Państwowe Ratownictwo Medyczne.

(mł. bryg. Leszek Naranowicz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

XX

0 2

Gdyby oba samochody miały czarne skrzynki, to FP napisałyby z jakiego powodu był ten wypadek. 13:53, 28.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dóparobertajackadóparobertajacka

1 0

Mówiła klapowieka alkoholiczek o Ciep., którego wcześniej stawiała jak świadka przeciw HS. Tak to sobie oceniła człowieka, który był dla niej niej wcześniej wiarygodnym świadkiem i którego usilnie nakłaniała do zeznań jak maciora z parciem na pęcherz, by coś się z tego urodziło. To jest choroba. Pijaczek, to może być lemanJan uchlany jak świnia, podążający do taxi z imprezy charytatywnej, czyli na krzywy ryj umierających. On uważa, że nie jest alkoholikiem, ale chlał na koszt chorych. Na drugi dzień miał zwidy - delirium tremens w postaci ulubionego Jarosława, prezesa PiS, którego znał jego suchy szwagier Cija. Po chóju starym z chawiry za słomianką niedługo będzie tylko smród 💩 i to jest bardzo dobra informacja👍 19:43, 30.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%