- Zablokowana ulica Górna w Kaczorach. Wypadek dwóch aut - informuje nasz czytelnik Rob Ga.
Dziękujemy za informację oraz zdjęcia.
Uspokójmy emocje, czyli sprowadźmy ambasadora USA...
Miałem sen. Śnił mi się Krzysiu Kolumb. Kazał przekazać temu w ambasadzie, że gdyby wiedział co będzie z Ameryką wyprawiać ta małpa z brzytwą, to by Ameryki nie odkrył.
rh
16:13, 2026-02-06
"Słaba kobieta bez przebiegu", czyli o wyborcach Brauna
Jakim durniem trzeba być by tak zdiagnozować powody dla których ludzie głosują na Brauna. To jest myślenie sprzed dwóch dekad Panie Styrczula. Jest Pan bardzo ale to bardzo oderwany od rzeczywistości. Zdziwiłby się Pan jacy ludzie głosują na Brauna gdyby Pan ich znał ale Pan nikogo z nich nie zna i żyje w bańce powtarzajac medialna papkę głównego nurtu. Typowe lemingowo-lewackie i umysłowe uwstecznienie. I tak na marginesie, nie jestem wyborcą Brauna.
Lemingi +
15:54, 2026-02-06
Uspokójmy emocje, czyli sprowadźmy ambasadora USA...
Czasy się zmieniają, a komuniści nie. Precz z komuną. Precz z Czarzastym i Styrczulą.
🤬
15:44, 2026-02-06
Starosta spotkał się w nowymi władzami IGPW
Bosz...jak patrze na tego typa to usypiam. Też tak macie ? 🙄
żenada powiatu
14:39, 2026-02-06
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz