Wesoły, pełen energii i skory do zabawy - przyjaciel Bing stał się fenomenem podbijającym serca małych widzów. Teraz uwielbiany przez dzieci bohater serialu animowanego odwiedzi centrum handlowe Atrium Kasztanowa. Już 7 grudnia, z okazji Mikołajek, najmłodsi będą mieć niepowtarzalną szansę, by spotkać się ze swoim bajkowym przyjacielem, przybić z nim piątkę i zapozować do wspólnego zdjęcia.
To będzie wyjątkowy dzień dla wszystkich małych fanów przeuroczego i bardzo ciekawego świata bohatera Binga. Na dzieci czekać będzie plac animacyjny, a w nim szalone gry i zabawy oraz zwariowana fotobudka. Organizatorzy zaproszą wszystkich do zabawy przy łowieniu kaczuszek, strzelaniu z mega procy oraz skakaniu na kolorowym dmuchańcu.
Zaplanowano również fantastyczne animacje, a także konkursy z nagrodami. Na zakończenie maluchy zabiorą ze sobą darmowe pamiątkowe zdjęcie z Bingiem.
- Brytyjski serial animowany nie tylko bawi, ale też uczy. Obserwując codzienne życie Binga oraz jego przygody, które zawsze dobrze się kończą, dzieci mogą dowiedzieć się, jak kreatywnie rozwiązywać problemy, z którymi stykają się każdego dnia. Z uwagi na edukacyjny wymiar bajki i jej popularność wśród najmłodszych, zaprosiliśmy głównego bohatera do Atrium Kasztanowa z okazji Mikołajek. To doskonała okazja dla maluchów, by spotkać swoją ulubioną postać - mówi Gregory Pertus, dyrektor Atrium Kasztanowa.
Spotkanie z ulubieńcem Bingiem odbędzie się w Atrium Kasztanowa 7 grudnia br., w godzinach od 12:00 do 18:00. Udział w wydarzeniu i wszystkich atrakcjach jest bezpłatny. Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie: https://atrium-kasztanowa.pl/.
Policyjne awanse na stopnie aspirantów i podoficerów
W tej policji, to chlają i jest pozwolenie zamiatania pod dywan. Ostatnio gwałty na policjantkach a teraz jechał pijany policjant w komendzie głównej i nic nie mówią.
😱
05:15, 2026-01-17
Policyjne awanse na stopnie aspirantów i podoficerów
Jak już pagony przeszyjecie i nowe pobory wpłyną na konto,to może któreś z dziesiątek starych i nowych zajmie się poszukaniem recydywisty który buszuje po Pile i kompletuje chyba już wielki market rowerowy / bo latka lecą,kolejne rowery i części giną a tu od gali do gali
F.
18:55, 2026-01-16
Powstrzymać Trumpa dopóki jeszcze jest czas...
Czy twój basałyk Kwaśniewski jest absolwentem 1978 MGIMO (Moskowskij Gosudarstwiennyj Instytut Mieżdunarodnych Otnoszienij), czyli mówiąc po polsku, szkoły szpiegów? Może Rubcow też ukończył te studia.
zapytkowski
18:32, 2026-01-16
"Święty" Karol, patron polskich kiboli…
"Non possumus tego tolerować..." - takie zbitki dwujęzyczne są niedopuszczalne (non possumus -nie możemy). Tej formuły użył ksiądz Kardynał Stefan Wyszyński dla zaznaczenia, że są granice nie do przekroczenia kiedy ma się zamiar trwać przy zasadach.
. (kropka)
18:25, 2026-01-16
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz