Zamknij
REKLAMA

Spotkaj się z Maszą i Niedźwiedziem w Atrium Kasztanowa!

17:16, 19.01.2020 | Atrium Kasztanowa
REKLAMA
Skomentuj

"Masza i Niedźwiedź" to niezwykle popularna bajka o przygodach wesołej dziewczynki i jej przyjaciela Niedźwiedzia. W niedzielę handlową, 26 stycznia, bohaterowie bajki odwiedzą centrum handlowe Atrium Kasztanowa w Pile. Rozbrykana Masza i sympatyczny Niedźwiedź zapraszają najmłodszych gości na bezpłatną, wyjątkową zabawę pełną atrakcji!

Masza to kreatywna, pełna energii i bardzo samodzielna dziewczynka, która wraz ze swoim przyjacielem Niedźwiedziem, przeżywa niesamowite przygody. Serial szybko podbił serca widzów - na całym świecie przygody bohaterów śledzą dzieci z niemal 100 krajów, a na Facebooku jego oficjalny profil lubi obecnie ponad 5 mln osób.

Centrum handlowe Atrium Kasztanowa przygotowało dla najmłodszych wyjątkowe spotkanie, nawiązujące do bajki "Masza i Niedźwiedź". Na ciekawe przygód dzieci w Domku Niedźwiedzia czekają gry, zabawy i animacje oraz sprawiające dużo radości nagrody. Przed nieco starszymi uczestnikami moc atrakcji, takich jak rowerowy slalom pandy, a także pokaz cyrkowych sztuczek Tygrysa. W zaaranżowanym ogródku goście wyhodują własną roślinkę i zabiorą ją w doniczce do domu. Tego dnia Atrium Kasztanowa rozda małym miłośnikom przyrody aż 1000 sztuk sadzonek i doniczek! Ponadto najmłodsi przetestują swój refleks i spostrzegawczość, łapiąc motylki na łące. Będzie także okazja spróbować przepysznej herbatki z samowara w "niedźwiedzim stylu" i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z ulubionymi bohaterami.

 

- - Dzieci kochają animacje z sympatycznymi, nierzadko niesfornymi bohaterami. Bajki nie tylko bawią, ale pozwalają im odkrywać świat, radzić sobie z emocjami i budować relacje z innymi. "Masza i Niedźwiedź" to serial cieszący się ogromną popularnością w Polsce i na świecie oraz motyw przewodni wielu eventów i zabaw dla dzieci. Z myślą o najmłodszych Atrium Kasztanowa zaplanowało dzień pełen aktywności związanych ze spotkaniem z ulubionymi bohaterami. Dzieci będą mogły przenieść się do magicznego świata i wziąć udział we wspólnej przygodzie, opanować nowe umiejętności oraz zdobyć nagrody - mówi Gregory Pertus, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Wydarzenie "Masza i Niedźwiedź" odbędzie się 26 stycznia w godzinach od 12:00 do 18:00. Udział w nim jest bezpłatny. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia i oferty Atrium Kasztanowa można znaleźć na stronie: https://atrium-kasztanowa.pl/

Pamiętajcie, że w każdej chwili możecie zapisać się do Newsletter’a Atrium Kasztanowa, aby na bieżąco otrzymać informację o ciekawych wydarzeniach.

(Atrium Kasztanowa)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

NIENIE

2 1

NIE 21:27, 19.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TAAAK!TAAAK!

1 1

TAAAK! 10:02, 21.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone