Zamknij
REKLAMA

Ereles, Gorgonzolla i Transgresja zagrają w klubie Barka

08:59, 06.02.2020 | fp
Skomentuj fot. Marcin Szymański
REKLAMA

22 lutego w Klubie Muzycznym "Barka" w Pile szykuje się mocny, rockowy wieczór w trzech muzycznych odsłonach. Wystąpią zespoły Ereles, Gorgonzolla i Transgresja.

Zespoły łączy siła przyjaźni, potężna dawka energii i zjawiskowa charyzma na scenie. Jednym słowem: czeka nas ponad 3 godziny koncertowego szaleństwa z oszołamiającymi efektami scenicznymi i oświetleniowymi. Tego koncertu nie można ominąć!

Ereles, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to trzech muzyków grupy Kabanos z wieloletnim, bogatym doświadczeniem scenicznym. Jednym z wielu sukcesów muzyków jest "Złoty Bączek" Przystanku Woodstock, czyli nagroda publiczności za najlepszy koncert.

"Krok Odwagi" to tytuł wydanej w 2018 roku debiutanckiej płyty, ciepło przyjętej przez odbiorców i rozgłośnie radiowe. Obecnie zespół przygotowuje materiał na drugi album, który wyda w 2020 roku. Grupa zagrała kilkadziesiąt koncertów klubowych oraz plenerów, występując wspólnie m.in. z zespołami Kabanos, Proletaryat, Łydka Grubasa czy Cochise. Została też zaproszona na dwie trasy koncertowe z grupą Nocny Kochanek, zagrał również w ramach trasy "Punky Reggae Live 2019" u boku Farben Lehre, The Analogs, Gutek i Closterkeller.

Ich muzyka zaraża publiczność połączeniem rocka i grunge'u z dawką elektronicznych brzmień. Teksty stanowią obserwację świata i człowieka, relacji międzyludzkich, a wszystko to podane w języku polskim.

Skład zespołu: Arkadiusz "Lodzia" Grochowski - śpiew, gitara; Damian "Fons" Biernacki - bas; Marcin "Wicia" Dudzicki - perkusja.

Gorgonzolla to dwa różne wokale, dwa odmienne style, szczery przekaz i mocna muzyka. Tak w skrócie można opisać warszawski zespół, który od 2013 roku regularnie koncertuje w całej Polsce. Po świetnie przyjętym debiucie płytowym "Eksploatowani", zespół wydał krążek "Konsumpcja".

Psychodeliczna Transgresja to olbrzymia dawka energetycznej muzyki z oszałamiającymi i szokującymi efektami świetlnymi. Koncerty grupy to wizerunkowe szaleństwo! Perfekcyjna stylizacja sceniczna artystów oparta na farbach fluorescencyjnych gwarantuje niezapomniane wrażenia! Bardzo mocny i życiowy przekaz tekstów, metafizyczne i liryczne przekraczanie granic i schematów powoduje, że niełatwo zespół muzycznie zaszufladkować. W 2019 wydali debiutancki album "Brak Równowagi".

Koncerty rozpoczną się o godzinie 20.00.

Wstęp: 30 zł przedsprzedaż, 33 zł w internecie, 35 zł w dniu koncertu. Przedsprzedaż: Restauracja "Kaczka na Wodzie", sklepie "Reszka" oraz w internecie.

Po koncercie After Party z DJ Neonem w klimacie rock, reggae, dub, ska, metal, rock'n'roll, punk.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA