W wieku 61 lat zmarł Tomasz Baran, wiceprzewodniczący, a wcześniej długoletni przewodniczący Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Pile, rzecznik Naczelnej Izbie Pielęgniarek i Położnych, były dyrektor pilskiego oddziału Wielkopolskiej Regionalnej Kasy Chorych.
Był specjalistą medycyny społecznej i organizacji ochrony zdrowia, absolwentem wielu studiów i szkoleń podyplomowych w kraju i za granicą. W kadencjach 1998-2002 i 2002-2006 zasiadał w Radzie Powiatu w Pile, w latach 1999-2006 był członkiem zarządu powiatu. Za swoją działalność w 2016 roku podczas 25-lecia Samorządu Zawodowego Pielęgniarek i Położnych został wyróżniony medalem "Za zasługi dla Województwa Wielkopolskiego".
Najprawdopodobniej do śmierci Tomasza Barana przyczyniło się zakażenie koronawirusem.
Siemoniak: dwukadencyjność w samorządach powinna zostać
jest to, że dwukadencyjność jest jedną z bardzo niewielu dobrych zmian wprowadzonych przez PIS w ciągu ośmiu lat rządów.
Znamienne
11:00, 2025-10-26
Siemoniak: dwukadencyjność w samorządach powinna zostać
Coraz więcej św_ń ,,walczących,, o wieczne koryto. A to wszystko za nasze pieniądze !!! No po prostu chlewnia.
***
08:21, 2025-10-26
Ruska ruletka
My wyznawcy kaczyzmy kochamy Rosję❤️👍
Super
06:54, 2025-10-26
Jestem zwyczajną babą!
Kto to jest. Ja słucham tylko disko polo i popieram PIS i panów Nawrockiego i Kaczyńskiego.👍❤️
Super
09:16, 2025-10-25
5 0
Tomek śpij spokojnie.