Zamknij
REKLAMA

Styliści mody męskiej doradzą w Atrium Kasztanowa

10:17, 26.04.2019 | fp
Skomentuj
REKLAMA

"Męskim okiem" - pod tym hasłem 27-28 kwietnia w Atrium Kasztanowa odbędzie się wydarzenie poświęcone eleganckiej modzie dla mężczyzn.

Już w najbliższy weekend o nowych trendach, dobrym stylu w ubiorze i wizerunku z mieszkańcami Piły porozmawia autor jednego z najpopularniejszych i najbardziej wyrazistych blogów modowo-lifestylowych - Dandycore. Ponadto robiąc w tych dniach zakupy w "Kasztanowej" będzie można wygrać karty prezentowe.

Przeciętny Polak ma w szafie 14 T-shirtów, 1,5 pary eleganckich butów oraz 1,5 marynarki. O tym, że moda dla mężczyzn nie musi być nudna oraz że nie trzeba się jej bać będą przekonywać mieszkańców Piły goście specjalni wydarzenia "Męskim okiem" w Atrium Kasztanowa. Podczas dwudniowego święta mody bloger-stylista Dandycore odkryje przed uczestnikami spotkania szereg tajemnic męskiej garderoby. Wspólnie ze stylistą marki Lancerto w sposób jasny i rzeczowy pokażą, jak dobierać dodatki - łączyć kolory krawatów czy poszetek z koszulami i garniturami, jak wywiązać krawat, czemu lepiej postawić na koszulę z długim rękawem, kiedy koszula flanelowa może być w dobrym stylu oraz jakie stylizacje warto wykorzystać na różne rodzinne i biznesowe okazje.

Dodatkowo każdy, kto w dniach 27-28 kwietnia br. dokona w Atrium Kasztanowa zakupów o minimalnej wartości 50 zł i trafnie oszacuje cenę prezentowanego ubrania, będzie miał okazję wygrać jedną z 30 kart prezentowych o wartości 300 zł każda.

- Naszym wydarzeniem chcemy zainspirować klientów do wprowadzenia pozytywnych zmian w swojej garderobie. Wiosna i zbliżający się wielkimi krokami sezon matur, ślubów i komunii to świetny moment, by dokonać przeglądu szafy i uzupełnić garderobę o ubrania, buty czy dodatki z najnowszych kolekcji. Nasze centrum może poszczycić się najlepszą i najszerszą ofertą mody męskiej w mieście, którą współtworzą znane i rozpoznawalne marki odzieżowe. Nasi goście mogą wybierać wśród bogatej propozycji, dostępnej tylko w Atrium Kasztanowa, polskich producentów m.in. Bytom, Pawo, Vistula, Lancerto i Wólczanka. Zachęcam do sprawdzenia wiosennej oferty Atrium Kasztanowa! - mówi Gregory Pertus, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Akcja "Męskim okiem" odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia br. na pasażu głównym Atrium Kasztanowa (na parterze) w godzinach 12:00-18:00.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

MiksterMikster

0 1

Najpierw niech se ryje ogolą, a potem mogą zacząć coś doradzać mężczyzną. 10:28, 26.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

big menbig men

0 0

"...odbędzie się wydarzenie..." - to jest wytwór chorego umysłu.
Według mnie użytkownicy porad stylistów męskich, według mnie, mają w efekcie w swojej facjacie co pedalskiego. 12:12, 12.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%