Zamknij
REKLAMA

Ślubne Pogotowie przyjechało do Chodzieży. W niedzielę emisja w telewizji

18.27, 22.09.2022 fp
Skomentuj fot. Polsat
REKLAMA

Ślubne Pogotowie Izabeli Janachowskiej tym razem walczy z uciekającym czasem! Czy uda im się spełnić marzenie młodej pary o rodzinnym weselu?

Team Ślubnego pogotowia Izabeli Janachowskiej tym razem wyruszył w podróż do Chodzieży, by spotkać się z Dominiką i Pawłem. Para swój ślub przekładała od 2019 roku! Czy Izie uda się spełnić największe marzenie przyszłej pary młodej? Czas nie jest tu sprzymierzeńcem, ale przecież Iza i jej team to specjaliści od zadań specjalnych!

Dominika i Paweł poznali się w Holandii, gdzie obydwoje wyjechali za pracą. Tam zakochali się w sobie bez pamięci i wiedzieli, że resztę życia spędzą razem. Wrócili do Polski, znaleźli mieszkanie, potem miał być ślub, następnie dziecko. Ale życie pisze swoje scenariusze. Ze względu na pandemię Dominika i Paweł przekładali ślub już 3. rok z rzędu.

Dominika zaszła w ciężę, co zdeterminowało ich walkę z czasem, by zdążyć ze ślubem przed narodzinami ich córeczki. Niestety, u ukochanej babci Pawła zdiagnozowano raka. Para ma kolejny powód by w końcu się pobrać. Pragną by wszyscy, a w szczególności babcia mogli cieszyć się ich szczęściem. To szczególny czas, w którym w życiu młodej pary miesza się radość z powodu nowego życia i smutek z obawy o zdrowie babci.

Iza Janachowska i jej team oczywiście podejmują się zadania i robią wszystko, by Dominika i Paweł oraz ich rodziny i przyjaciele zapamiętali ten dzień na zawsze!

Para odwiedziła Izę w Warszawie, gdzie czekały na nich przymiarki i wybór tej jedynej, najpiękniejszej sukni ślubnej oraz garnituru. W tym czasie wedding plannerka, Małgosia Dura zajęła się pracą nad upiększeniem przestrzeni weselnej.

- Mnie się tu podoba, wiesz dlaczego? - zapytała Izę. - Bo mam tutaj dużo roboty. Po to jesteśmy tutaj, aby zrobić totalną rewolucję - zapowiedziała.

Dominika i Paweł pierwszy taniec odłożyli na potem, myśląc, że „jakoś to będzie”. Iza jednak wie, jak ważną częścią wesela jest rozpoczęcie imprezy przez parę młodą. Dlatego w ramach niespodzianki, umówiła ich na lekcje tańca z Rafałem Maserakiem!

- Nie spodziewałam się w ogóle, że Iza coś takiego dla nas przygotuje! Że aż tak weźmie sobie naszą prośbę do serca - powiedziała zszokowana Dominika.  

- I uratuje nasz pierwszy taniec - dodał Paweł.

Jak udał się ślub Dominiki i Pawła zobaczycie w "Polsacie" już w najbliższą niedzielę o 17.40!

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%