A kiedyś go nawet lubiłem.
W czasach mojej pracy dziennikarskiej dla sekcji polskiej Radia Wolna Europa, w latach 90.
Zawsze coś miał do powiedzenia.
Nie umykał na widok dziennikarzy jak inni posłowie, ale czujnie stawał na trasie ich drogi do "wodopoju", czyli restauracji sejmowej, bo a nuż jakiś pismak będzie coś od niego chciał.
Ba, raz dałem mu na imieniny butelkę wina, którą schował za pazuchę.
Potem, gdy już był w pisowskim rządzie, a zwłaszcza kiedy namaścił go Kaczor na szefa Podkomisji Smoleńskiej, zmieniłem zdanie, bo przepoczwarzył się w Wielkiego Inkwizytora, który każdego heretyka najchętniej by usmażył na stosie.
Patrzyłem na jego zadowoloną minę gdy grzmiał, że to Putin dokonał zamachu na samolot z polską delegacją lecącą do Smoleńska, a pomagał mu Tusk.
Wbrew dowodom, ekspertyzom, wiedzy naukowej, udowadniał swoją tezę za pomocą parówek i puszek po piwie.
Był w swoim żywiole piętnując wszelkie lewactwo i wraży liberalizm obecnego obozu władzy.
Wszędzie doszukiwał się i doszukuje do dziś niemieckich powiązań Tuska.
Węszy spisek Niemców w każdym przejawie życia politycznego i przestrzega, że wkrótce staniemy się ich kolejnym landem.
Utracimy na ich rzecz suwerenność i będziemy szwargotać po niemiecku.
Niemiecką fobię uczynił wręcz paliwem swojej politycznej egzystencji, bo już nic innego go tam nie trzyma.
Ale dziś już nie wygląda groźnie.
Raczej śmiesznie.
Stary człowiek w krótkich spodenkach i drewnianym mieczykiem w dłoni.
SUW w Nowej Wsi Ujskiej doczeka się modernizacji
dzienki PIS ktury rozbudowywuje polske i polskom wieś❤️
Super
14:13, 2026-02-25
Piosenki Klenczona na Dzień Kobiet w klubie Yogi
dzienki PIS w polsce obchodzony jest dzien kobjet👍❤️
Super
14:13, 2026-02-25
Pędził 169 km/h drogą krajową nr 22 [film]
dzienki PIS👍❤️
Super
14:12, 2026-02-25
Przewozy autobusowe dotrą do 78 miejscowości
dzienki PIS ktury rozbudowywowuje połonczenia drogowe👍
Super
14:12, 2026-02-25
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz