Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
10:09, 02.10.2019
Bluza sportowa to ulubiony element ubioru każdego sportowca niezależnie od wielu. Mali chłopcy uwielbiają zabawy ruchowe, wyścigi, biegi czy grę w piłkę, dlatego bluzy sportowe to nieodłączny element ich ubioru. W najnowszej kolekcji sklepu 5.10.15 znajdziemy szeroki wybór bluzek z długim rękawem oraz bluz sportowych dla chłopców w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Pełna oferta sklepu jest dostępna online, a propozycje dla najmłodszych chłopców znajdziemy na stronie https://www.51015kids.eu/chlopiec-2-7-lat/bluzy
70
09:19, 12.09.2019
Betclic wspiera reprezentację Polski w siatkówce mężczyzn. Bukmacher jest także sponsorem dwóch czołowych klubów piłkarskiej Ekstraklasy.
11:50, 10.09.2019
Jeżeli udział w kolejnych rozmowach kwalifikacyjnych nie przynosi oczekiwanych efektów można się sfrustrować. W takiej sytuacji pojawiają się myśli obniżające poczucie własnej wartości. Zniechęcenie i zły nastrój nie sprzyjają efektywnemu poszukiwaniu pracy. Podpowiadamy jak się nie dać negatywnemu nastawieniu.
11:46, 09.09.2019
Coraz częściej karierę zawodową rozpoczyna staż. Zdobyć go można podobnie jak stanowisko – biorąc udział w procesie rekrutacji. Podobne są również zasady. Najpierw pisze się CV i List Motywacyjny, dokumenty dostarcza się pod wskazany adres i czeka na zaproszenie do rozmowy kwalifikacyjnej. Jak napisać CV na staż, by zdobyć go w dobrej firmie?
11:42, 08.09.2019
Dobrze napisane dokumenty aplikacyjne w dużej mierze decydują o tym, który z kandydatów zakwalifikuje się do kolejnego etapu rekrutacji. Niezbędnikiem jest tu CV i towarzyszący my List Motywacyjny. Musi on być wart przeczytania. Poświęć więc czas na napisanie kilku słów do potencjalnego pracodawcy i przekonaj go, że czeka właśnie na Ciebie.
11:36, 07.09.2019
Firmy często organizują imprezy integracyjne dla swoich pracowników. Takie wydarzenia dają okazję do poznania osób z innych działów, z którymi nie ma na co dzień bezpośredniego kontaktu. Dzięki spotkaniom integracyjnym można nawiązać wiele cennych znajomości, wymienić opinie i doświadczenia z współpracownikami. Pomimo że na takiej imprezie panuje na ogół swobodna atmosfera, warto zachować profesjonalizm. Przedstawiamy jakich zachowań wystrzegać się podczas firmowego spotkania.
11:34, 06.09.2019
Rozwój technologii pozwala pracodawcom przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną bez konieczności zapraszania kandydata do firmy. Wykorzystywane są do tego telefony i komunikatory internetowe. Nie oznacza, że ranga takiej rozmowy spada. Myśląc poważnie o nowym stanowisku, trzeba do niej odpowiednio się przygotować.
11:32, 05.09.2019
Idealny zdaniem specjalistów ds. HR kandydat do pracy powinien nie tylko posiadać odpowiednie kompetencje twarde i miękkie, lecz również sprawiać wrażenie osoby profesjonalnej i godnej zaufania. O czym należy pamiętać, by wykazać się znajomością zasad savoir-vivre podczas rozmowy w sprawie pracy?
11:29, 04.09.2019
Dzisiejszy rynek pracy stawia przed kandydatami wysokie wymagania. O przyszłej karierze zawodowej trzeba zacząć myśleć już przed egzaminem gimnazjalnym. Równolegle do wykształcenia zdobywaj doświadczenie zawodowe. Pomocna w tym może okazać się praca w charakterze wolontariusza.
14:04, 26.08.2019
W dobie wszechobecnego trendu na pojazdy z silnikami elektrycznymi warto zastanowić się, czy elektryczne wózki widłowe są czymś więcej, niż wynikiem ogólnego spadku produkcji silników spalinowych. Jakie wady i zalety mają wózki widłowe zasilane energią elektryczną?
REKLAMA
10:44, 08.08.2019
Nie od dziś wiadomo, że dłonie są wizytówką kobiety. Zadbana, gładka skóra i piękny manicure są pozytywnie odbierane przez współrozmówców. Nic więc dziwnego, że usługi salonów kosmetycznych cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientek. Trendy w manicure jak wszystko w modzie zmienia się na przestrzeni sezonów. W ostatnim czasie największą popularnością cieszą się hybrydy, które w mniejszym stopniu niszczą płytkę, niż używany niegdyś żel. Mogłoby się wydawać, że zrobienie manicure jest trudnym i pracochłonnym zabiegiem. Okazuje się jednak, że samodzielne wykonanie hybryd, wcale nie jest skomplikowane. Wiele kobiet decyduje się więc na zakup lampy i niezbędnych lakierów.
11:55, 22.07.2019
Cięcie wodne, zwane inaczej hydroabrazywne albo Water jet, jest jedną z najnowszych dostępnych metod obróbki materiałów. Cięcie strumieniem wody polega na rozdzielaniu materiału za pomocą strumienia wody z dodatkiem ścierniwa lub bez tego dodatku. Szczegółowe informacje na temat tej innowacyjnej metody są dostępne na stronie https://www.eckert.com.pl/pl/offer/79,ciecie-wodne.html.
15:43, 27.06.2019
Kominki to coś, co idealnie sprawdza się w każdym domu. Przede wszystkim zdobią one przestrzeń, szczególnie jeśli są wykonane w interesujący sposób. Dopełniają zazwyczaj salonowe wnętrze, które jest dość puste. Ocieplają je, czynią bardziej ciepłym, a zarazem rodzinnym. Przy pomocy takiego kominka, można zupełnie odmienić atmosferę panującą w danym pomieszczeniu. Posiadanie takiego urządzenia wiąże się oczywiście ze sporą odpowiedzialnością. Trzeba o nie należycie dbać, czyścić je, wymieniać różne części. By prezentowało się ono jak najlepiej, warto także zainwestować w kilka podstawowych akcesoriów kominkowych.
11:40, 13.06.2019
Na efekt jojo szczególnie narażone są osoby, które stosują diety wykluczające i te restrykcyjnie obniżające ilość przyjmowanych kalorii. Wpływ na niego ma także stan psychiczny człowieka. Jak się okazuje osoby żyjące w permanentnym stresie często sięgają po niezdrowe przekąski w celu tzw zajadania problemów. Sprawdzamy, czy osoby przebywające na diecie pudełkowej narażone są na ten efekt.
14:30, 06.06.2019
Na polskim rynku funkcjonuje obecnie kilkunastu legalnych bukmacherów. Wiele wskazuje na to, że z roku na rok będzie przybywać licencjonowanych operatorów. To napędza konkurencje i sprawia, że mamy do wyboru coraz lepsze bonusy i promocje bukmacherskie. Postanowiliśmy sprawdzić oferty renomowanego serwisu bukmacherskiego STS. Musimy przyznać, że na polskim rynku nie brakuje atrakcyjnych ofert dla nowych graczy!
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone