Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
09:48, 20.09.2021
Szerokie zastosowanie śrutownicy wsadowo-nieckowej w połączeniu z kompaktową budową sprawia, że to urządzenie jest tak chętnie wykorzystywane przez licznych specjalistów. Ogromne znaczenie ma także możliwość pracy z wieloma materiałami. Ta uniwersalność w połączeniu z mocą to dobre rozwiązanie – sprawdź, kiedy dokładnie możesz skorzystać z tej śrutownicy!
08:52, 10.09.2021
Niespodziewany wydatek najłatwiej sfinansować szybką pożyczką pozabankową dostępną przez internet. Co jednak w sytuacji, gdy pojawią się przejściowe trudności w spłacie zobowiązania? Wtedy można spróbować przesunąć jego termin. Sprawdzamy, czy to możliwe w VIVUS.
13:38, 08.09.2021
Planujesz rozpoczęcie działalności w branży transportowej? Jeśli będziesz bezpośrednio odpowiedzialny za transport towarów, powinieneś zastanowić się nad wykupieniem ubezpieczenie OCP. Choć jest nieobowiązkowe, tak jego posiadanie sprawi, że prowadzenie biznesu stanie się łatwiejsze, a i zyskasz w oczach swoich potencjalnych klientów. Czym dokładnie jest taka polisa i ile trzeba za nią zapłacić? Sprawdź już teraz!
08:02, 16.08.2021
Z roku na rok zmniejszają się złoża naturalnych surowców. Tymczasem bez nich nie dałoby się wyprodukować wielu rzeczy codziennego użytku. Dlaczego recykling materiałów zawierających metale szlachetne jest tak ważny? Od czego zależy cena, jaką można uzyskać na złomie?
08:15, 12.08.2021
Praca w księgowości duża odpowiedzialność. Zadanie to wymaga znajomości wielu przepisów i regulacji prawnych. Wśród pracowników to jednak poszukiwana profesja. Sprawdź najnowsze oferty z Bydgoszczy i bądź na bieżąco.
REKLAMA
08:46, 10.08.2021
Każdy z nas marzy o pięknym i zdrowym uśmiechu, ale często na samą myśl o aparacie ortodontycznym może odechciewać się o niego walczyć. Okazuje się jednak, że aby wyprostować swoje zęby, wcale nie trzeba decydować się na uciążliwe aparaty ortodontyczne z drucików. U ortodontów pojawiło się nowe, niemalże niewidoczne rozwiązanie, które pozwala uzyskać wymarzone efekty.
13:08, 27.07.2021
Podejmując decyzję o zakupie nieruchomości, warto postarać się o wycenę jej wartości przez bank, aby później nie okazało się, że wartość wybranego lokalu bank oszacował niżej niż wynosiła cena sprzedaży. W efekcie możemy nie otrzymać kredytu we wnioskowanej wysokości, a jedynie w takiej, jaką zaproponował w operacie bank.
11:22, 22.07.2021
Przedsiębiorca, który dokonuje sprzedaży na rzecz osób fizycznych jest zobligowany do rejestracji sprzedaży za pomocą kasy fiskalnej. Co prawda niektóre zawody mogą skorzystać z ulgi z tego obowiązku (pod warunkiem nieprzekroczenia obrotu 20 tys. złotych) jednak ulga ta nie obowiązuje usług fryzjerskich, kosmetycznych i kosmetologicznych. Zatem prowadząc działalność tego typu należy mieć kasę fiskalną. Tutaj pojawia się tytułowe pytanie – jak wybrać kasę fiskalną? W niniejszym artykule przedstawiamy kilka uniwersalnych wskazówek.
09:39, 19.07.2021
Podnoszenie kwalifikacji i ciągła nauka jest wpisane w życie człowieka. Choć nadal można spotkać osoby, które od lat pracują na tym samym stanowisku i są w tym samym miejscu, to większość poszukuje nowych sposobów na polepszenie swojej sytuacji zawodowej. I tym samym na polepszenie finansów.
16:06, 02.07.2021
Przewóz towarów wymaga zastosowania odpowiednich systemów transportowych. Do częstych rozwiązań zaliczają się naczepy kurtynowe Wielton. Czym wyróżniają się produkty tej polskiej marki i dlaczego wybierają je nie tylko rodzimi, ale również międzynarodowi inwestorzy?
REKLAMA
16:00, 28.06.2021
Gdy tylko za oknem robi się gorąco, sięgamy po sandały. To zdecydowanie najlepszy wybór na lato - wygodny, przewiewny, pozwalający naszym stopom oddychać. Damskie sandałki dostarczają jednocześnie wielu możliwości stylizacyjnych. Jak jednak wybrać buty, w których będziemy czuć się naprawdę komfortowo, i które będą pięknie prezentować się na naszych stopach? Podpowiadamy najwygodniejsze i najmodniejsze propozycje!
14:46, 25.06.2021
Szkło hartowane jest materiałem wytrzymałym, estetyczny, ale i wymagającym. Jeśli zdecydujesz się na balustradę lub też drzwi przesuwne bądź też jakikolwiek inny element wykończeniowy wykorzystujący ten właśnie materiał, musisz wiedzieć, że podczas montażu potrzebne Ci będą specjalne uchwyty oraz okucia. Czym charakteryzują się tego typu akcesoria? Co warto wiedzieć przed zakupem i czym kierować się dokonując wyboru? Podpowiadamy 3 najważniejsze elementy.
14:43, 25.06.2021
Podnośniki koszowe są popularnym narzędziem w przemyśle budowlano-remontowym. Charakteryzują się one imponującą funkcjonalnością, ponieważ wykorzystywane są w celu wykonywania prac na wysokościach, np. przy budowie, naprawie lub konserwacji instalacji elektrycznej, układów kominowych, czy systemów wentylacyjnych. Więcej informacji na temat ich zastosowania znajdziesz w dalszej części materiału. Nie czekaj i skorzystaj z naszej wiedzy, by z łatwością wybrać wyposażenie dla swojej firmy. Pamiętaj, że świadomy konsument to bezpieczny użytkownik. 
14:08, 23.06.2021
Dron taki jak DJI Mavic Air 2S wydaje się jedynie kolejną lekką maszyną z czteroosiową stabilizacją i rzecz jasna nie wyróżnia go to, że może latać przez 31 minut, choć w tym konkretnym przypadku czas lotu jest też uzależniony od wysokości lotu i od prędkości, czyli Mavic 2 Enterprise Advanced to już ciekawsza generacja małych dronów tego konkretnego producenta.
00:00, 09.06.2021
Korzystając z usług różnych organizacji i firm często coraz trudniej znaleźć informacje kontaktowe. Firmy coraz mniej chętnie podają numery telefonów, promując na swoich stronach kontakt drogą mailową lub przez specjalnie przygotowane formularze czy zorganizowane ścieżki z odpowiedzią na zadane pytania. Co jednak w sytuacji, gdy nasza sytuacja wymaga kontaktu telefonicznego, a znalezienie numeru na infolinię firmy staje się coraz trudniejsze?
REKLAMA
REKLAMA