Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
00:00, 23.01.2021
Narożniki w salonach to nowa moda i są coraz częściej spotykane w naszych domach. Wypierają one fotele, kanapy czy wersalki. Dlaczego tak się dzieje? Otóż narożniki są bardzo praktyczne i mogą się z łatwością wkomponować w stylizację naszego salonu. W sklepach stacjonarnych jak i w sklepach online, wybór jest tak ogromny, że można poświęcić tydzień, a nawet to nie starczy na przejrzenie wszystkich opcji.
14:01, 28.12.2020
Choć ilość myjni samochodowych w ostatnich latach w Polsce znacząco wzrosła, to nadal rynek ten ma bardzo duży potencjał. Po pierwsze, czasy, gdy myliśmy samochody pod blokiem bezpowrotnie minęły. Po drugie, do myjni bezdotykowej, czy automatycznej chcą mieć dzisiaj dostęp wszyscy kierowcy, zarówno ci z dużych ośrodków miejskich, jak i z mniejszych miejscowości raz wsi. Myjnia samochodowa to pomysł na biznes, jaki podchwytują zarówno prywatni inwestorzy, jak i duże firmy, czy też np. właściciele warsztatów samochodowych, jako uzupełnienie prowadzonej już działalności. Nakłady finansowe na stworzenie własnej myjni samochodowej co prawda nie są najmniejsze. Jednak jak przekonują właściciele myjni, taki biznes się opłaca. Jak zatem założyć własną myjnię?
12:17, 23.12.2020
Stażysta w firmie to nie tylko dodatkowe ręce do pracy, ale również ogromna odpowiedzialność ze strony pracodawcy. Szczególnie, że praktykantami często są osoby młode, w trakcie studiów lub szkół, dla których staż jest pierwszą okazją do zetknięcia się z prawdziwym środowiskiem pracy. Sprawdź, jakie są obowiązki pracodawcy względem stażysty lub praktykanta.
09:34, 22.12.2020
Jak nowinki technologiczne ułatwiają życie w różnych sferach, większość zdaje sobie sprawę. A jak technologia pomaga w ogrzewaniu domu? Które rozwiązania warto wziąć pod uwagę? Ile kosztują nowości na rynku grzewczym?
08:41, 21.12.2020
Minął tydzień od dnia podania do publicznej wiadomości stanowiska KNF w sprawie kredytów frankowych, tj. wyjścia z propozycją przekształcenia tych umów w tradycyjne kredyty złotowe oprocentowane na stopie WIBOR. Wypowiedziało się już w tej kwestii wiele osób i instytucji jednak faktycznie jesteśmy ciągle w punkcie wyjścia. Obecnie dalsze działania zależą od zarządów banków. Pytanie czy zdecydują się one na wyjście z propozycją ugodową do swoich klientów. Potem pojawi się pytanie – czy owi klienci zaproponowane ugody zaakceptują.
00:01, 18.12.2020
Zakupy, porządki, przygotowanie wigilijnych potraw - lista rzeczy do zrobienia przed świętami jest długa. Warto jednak na chwilę zatrzymać się, a także podzielić się magicznymi chwilami i powalczyć o nagrody. Jak to zrobić? 
10:16, 15.12.2020
Wydaje Ci się, że nie nauczysz się języka angielskiego póki nie wyjedziesz za granicę? Wskoczenie na tzw. głęboką wodę i próba odnalezienia się w nowym środowisku to wspaniałe doświadczenie, które prowadzi do niemal natychmiastowych efektów. Nie musisz jednak zmieniać miejsca zamieszkania, szukać nowych znajomych i rzucać wszystkiego, by poznać język angielski. Wystarczy skorzystać z oferty Angloville w Polsce.
13:45, 07.12.2020
W telewizji wszystkiego jest pełno. Nowe seriale mieszają się ze starymi, czasami pojawi się jakiś ciekawy program telewizyjny, a niekiedy stacja pokusi się o puszczenie jakiegoś klasyka kina. Kiedy już mogą - wrzucają nowe tytuły, które oglądamy z zapartym tchem. Każdy kanał telewizyjny działa inaczej, ma swoje hity i buble. Mamy dla was kilka ciekawych programów z TV, które warto oglądać. Nie musicie już bezsensownie skakać z kanału na kanał, bo chętnie powiemy wam, co warto zobaczyć. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - panowie nie będą musieli już tylko oglądać meczów na Polsat Sport czy informacji na TVP Info, a panie poznają coś więcej niż „Barwy Szczęścia”.
00:00, 07.12.2020
Dla wielu z nas  wyobrażenie sobie codziennego życia bez szybkiego internetu w domu graniczy już z niemożliwością. A czas pandemii sprawił, że potrzebujemy dobrej sieci jeszcze bardziej. Zdalna edukacja, praca, zakupy, sprawy urzędowe, to już nasza codzienność. A co z  dostępem do informacji, czy po prostu rozrywki? Ktoś z rodziny chce obejrzeć odcinek ulubionego serialu, ktoś inny pograć na komputerze. Czy sieć to wytrzyma? Na pewno tak, jeśli tylko będzie to światłowód.
09:43, 03.12.2020
Zdejmujesz produkt z półki, skanujesz telefonem, pakujesz w to, co ci wygodnie, płacisz online i…wychodzisz. Proste i przyjemne, i – co w dzisiejszych czasach jest atutem - bezpieczniejsze dzięki Rossmann GO, nowej funkcjonalności w aplikacji Rossmann PL.
REKLAMA
14:10, 01.12.2020
Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Szukasz wyjątkowego prezentu dla swoich bliskich? Nie wiesz, co podarować dziecku? Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych, jak i nieco starszych.
00:01, 01.12.2020
Proces sądowego unieważnienia umowy kredytu frankowego trwa zazwyczaj kilka lat. Do tej pory sąd zastanawiał się nad wieloma kwestiami prawnymi, przesłuchiwał kredytobiorców, świadków, a w przypadku odfrankowania powoływał dowód z opinii biegłego. A co jeśli doczekaliśmy się czasu, kiedy umowy będą unieważniane na jednej rozprawie albo nawet bez przeprowadzenia żadnej rozprawy?
09:03, 30.11.2020
Obecny czas nie zachęca nas do podróżowania, ba, wręcz mocno je ogranicza i uniemożliwia. Nikt tak naprawdę nie zna odpowiedzi na pytanie, kiedy ta sytuacja zmieni się na tyle, by można było znowu ruszyć na wakacyjne wojaże, zwiedzać ciekawe miejsca, albo przyjemnie i leniwie wypoczywać na słoneczku. Czy to oznacza, że miłośnicy podróży mają czekać bezczynnie? Niekoniecznie. Można przecież snuć plany „na lepsze czasy”, zwiedzać ciekawe miejsca w sposób wirtualny albo chociaż przypominać sobie ulubione wycieczki, urlopy i wakacyjne wypady.
00:01, 16.11.2020
W obecnych czasach warto skupić się na własnym zdrowiu i budowaniu odporności. Warto jednak robić to w naturalny sposób. Idealnym sposobem jest miód. Jak go odpowiednio stosować by nie stracił właściwości?
09:54, 12.11.2020
Pytanie „jakiego drona wybrać na początek” to jedno z tych najczęściej powtarzanych. W Internecie są dostępne rozmaite artykuły i rankingi dronów dla nowicjuszy, dronów dla dzieci czy tanich dronów, ale tak naprawdę trudno jest jednoznacznie wskazać kilka modeli, które będą idealne dla początkujących.
REKLAMA