Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
10:53, 19.11.2018
Podczas pracy nad rozliczeniem podatkowym PIT, wielu podatników stara się korzystać z przysługujących im ulg i zwolnień, gdyż jest to legalna możliwość zmniejszania swoich zobowiązań podatkowych wobec budżetu Państwa. Efektem tych operacji obliczeniowych może być wygenerowanie, tak zwanego ujemnego bilansu zobowiązania podatkowego. W uproszczeniu oznacza ono, że podatnik (najczęściej za pośrednictwem płatnika), odprowadził do organów podatkowych zbyt wysokie podatki. W przypadku takiej nadpłaty, ma on możliwość uzyskania zwrotu z podatku. Ile trwa uzyskanie środków finansowych ze zwrotu i jak przyspieszyć ten proces?
14:25, 09.11.2018
Zastanawiasz się, czy pomoc drogowa może być udzielana tylko w określone dni, a także o określonych porach? Taka obsługa wydaje się być niemożliwa, a jednak niektóre firmy, które niestety nie działają w sposób profesjonalny, mogą odmówić natychmiastowego przyjazdu na miejsce zdarzenia. W takich okolicznościach trzeba liczyć się z poszukiwaniem firmy, która na pewno spełni wszystkie nasze oczekiwania.
14:26, 30.10.2018
Należysz do osób, które mają problem z utrzymaniem porządku w szafie? Poznaj sprzymierzeńców, dzięki którym ład i posegregowane ubrania będą łatwiejsze do osiągnięcia. Wbrew pozorom, to wcale nie jest trudne! Podstawą jest często duża szafa. Dalsze kroki nie są wymagające!
13:40, 11.10.2018
Nadal myślisz, że twoja firma osiąga świetne efekty, tylko dzięki twoim produktom? W dużej mierze to od jakości produktów i usług zależy powodzenie firmy, jednak za efektywnością promocji i sprzedaży stoją pracownicy, którzy tworzą twoją markę i to oni są prawdziwą wartością w firmie.
10:22, 03.10.2018
Wyposażenie biura dla wielu osób wydaje się banalnie łatwym zadaniem. Jednak niekoniecznie musi tak być. Jeżeli zależy nam na wygodzie i komforcie naszych pracowników, to powinniśmy bardzo dokładnie przemyśleć wybór wszystkich sprzętów. Tak naprawdę odpowiednie urządzenie biura to inwestycja, która może zaprocentować w przyszłości. Wszystko dlatego, że jeśli na początku wybierzemy odpowiedni i dobrej jakości sprzęt, to przez długi czas nie będziemy musieli go wymieniać ani naprawiać. Dzięki temu zaoszczędzimy sobie w przyszłości wielu wydatków.
12:05, 27.09.2018
Współczesne gabinety kosmetyczne oferują szereg zabiegów umożliwiających pozbycie się niechcianego owłosienia. Jakie metody depilacji ma do dyspozycji kobieta XXI wieku?
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
10:10, 20.09.2018
Fotowoltaika staje się coraz bardziej popularna. Polacy chętnie wykorzystują energię słoneczną do zasilania swoich gospodarstw. Na czym dokładnie polega ta alternatywna metoda?
16:49, 17.09.2018
Kalendarze książkowe stają się znowu modne i chociaż istnieje ich elektroniczna wersja, są nadal popularne nie tylko wśród dorosłych ceniących tradycyjne notatki, ale także wśród młodych ludzi. To jeden z popularniejszych elementów wyposażenia biurowego – są przede wszystkim funkcjonalne, gdyż ułatwiają życie. Dzięki notatkom i datom zaznaczonym w kalendarzu nie zapomnimy o ważnym wydarzeniu, nie przegapimy daty zgłoszenia na targi branżowe lub bez trudu odnajdziemy adres mailowy czy inne dane kluczowego kontrahenta.
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
10:37, 27.08.2018
Tak naprawdę narzędzia pomiarowe na każdym placu budowy to absolutna podstawa. W taki sprzęt powinien być wyposażony każdy budowlaniec i każdy geodeta. Dzięki temu można znacznie przyspieszyć czas pracy i jednocześnie go oszczędzić. Tradycyjne formy wymiarowania przysłowiowo odchodzą do lamusa – taśma miernicza nie jest tak dokładna, jak elektronarzędzie. Dlaczego?
09:09, 22.08.2018
Przeglądając oferty pakietów ubezpieczeniowych łatwo zauważyć, że polscy ubezpieczyciele niezbyt przychylnym okiem patrzą na właścicieli samochodów innych niż standardowe. Można się o tym przekonać próbując znaleźć ubezpieczenie dla pojazdu specjalistycznego, takiego jak taksówka. Ceny takich polis są mocno zawyżone, a do tego oferowana ochrona nie jest tak kompleksowa jak mógłaby być, przez co gra nie jest warta świeczki. Co jest przyczyną takich zabiegów?
10:36, 21.08.2018
Choroby przewlekłe są najczęstsza przyczyną zgonów na całym świecie, w tym w Polsce. Jak podaje Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), choroby chroniczne odpowiadają za około 63 proc. zgonów rocznie. Najczęstszą przyczyną zgonów są: choroby układu krążenia (przyczyniają się do 17,3 mln zgonów każdego roku), nowotwory (7,6 mln) i przewlekłe choroby układu oddechowego (4,2 mln). Pojawia się więc pytanie, czy osoby chorujące na serce, cukrzycę lub astmę mogą podróżować?
10:26, 21.08.2018
Szacuje się, że w Polsce zarejestrowanych jest około 2 tysiące kamperów. Jeśli chodzi o pojazdy kempingowe, jak podaje Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego, w roku 2017 w Centralnej Ewidencji Pojazdów zarejestrowano ich około 300, czyli o 14,1 proc. więcej, niż w roku poprzednim. Widać zatem, że karawaning w Polsce rośnie w siłę. Ile kosztuje kamper? Korzystniej jest taki pojazd kupić czy wypożyczyć?
12:19, 14.08.2018
Kolejny urlop często kojarzy się z werbowaniem ofert biur podrożyć, wypytywaniem znajomych o popularne miejsca, w których można odpocząć, wiele zobaczyć lub też aktywnie spędzić czas. Czasami również wracamy do krajów i regionów, które znamy i które przypadły nam do gustu. Cel jest przecież jeden – odpocząć w doskonałych warunkach. Dlatego właśnie pomimo popularności egzotycznych kontynentów i bajkowych wysp niezwykle popularne są wakacje z https://dreamtours.pl w krajach europejskich i nie zawsze są to popularne kurorty południowych krańców.
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone