Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
14:47, 06.12.2018
Większość ludzi lubi czuć się bezpiecznie. Po to montujemy zamki w drzwiach, zapinamy pasy w samochodzie, bierzemy witaminy, aby nie zachorować. Kiedy uprawiamy sporty, zakładamy ochraniacze na golenie, kolana, łokcie itd. Również narciarstwo jest bardzo kontuzjogenną dyscypliną, szczególnie wtedy, kiedy lubimy jeździć “z pazurem” - z dużą prędkością i na dużym ryzyku. Dlatego też powinniśmy zadbać o to, aby nasza zabawa na stoku nie skończyła się dla nas nieprzyjemnymi konsekwencjami.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
13:07, 03.12.2018
Wiele osób nadal decyduje się na skorzystanie z usług biur podatkowych i osób zajmujących się wypełnianiem deklaracji rocznych za podatników. Głównym powodem jest obawa przed popełnieniem błędu i karami finansowymi. Ale czy rzeczywiście jest się czego obawiać? Sprawdź, jak wypełnić PIT-37 samodzielnie!  
11:44, 19.11.2018
Tani laptop, czyli taki do mniej więcej 2000 zł może być dobrym i niedrogim rozwiązaniem do domu oraz do biura. Kupując sprzęt z tej półki cenowej, nie możesz oczekiwać, że będzie on miał w sobie najlepsze, najnowsze i najbardziej wydajne komponenty. Można jednak liczyć na komfortową obsługę.
10:53, 19.11.2018
Podczas pracy nad rozliczeniem podatkowym PIT, wielu podatników stara się korzystać z przysługujących im ulg i zwolnień, gdyż jest to legalna możliwość zmniejszania swoich zobowiązań podatkowych wobec budżetu Państwa. Efektem tych operacji obliczeniowych może być wygenerowanie, tak zwanego ujemnego bilansu zobowiązania podatkowego. W uproszczeniu oznacza ono, że podatnik (najczęściej za pośrednictwem płatnika), odprowadził do organów podatkowych zbyt wysokie podatki. W przypadku takiej nadpłaty, ma on możliwość uzyskania zwrotu z podatku. Ile trwa uzyskanie środków finansowych ze zwrotu i jak przyspieszyć ten proces?
14:25, 09.11.2018
Zastanawiasz się, czy pomoc drogowa może być udzielana tylko w określone dni, a także o określonych porach? Taka obsługa wydaje się być niemożliwa, a jednak niektóre firmy, które niestety nie działają w sposób profesjonalny, mogą odmówić natychmiastowego przyjazdu na miejsce zdarzenia. W takich okolicznościach trzeba liczyć się z poszukiwaniem firmy, która na pewno spełni wszystkie nasze oczekiwania.
14:26, 30.10.2018
Należysz do osób, które mają problem z utrzymaniem porządku w szafie? Poznaj sprzymierzeńców, dzięki którym ład i posegregowane ubrania będą łatwiejsze do osiągnięcia. Wbrew pozorom, to wcale nie jest trudne! Podstawą jest często duża szafa. Dalsze kroki nie są wymagające!
13:40, 11.10.2018
Nadal myślisz, że twoja firma osiąga świetne efekty, tylko dzięki twoim produktom? W dużej mierze to od jakości produktów i usług zależy powodzenie firmy, jednak za efektywnością promocji i sprzedaży stoją pracownicy, którzy tworzą twoją markę i to oni są prawdziwą wartością w firmie.
10:22, 03.10.2018
Wyposażenie biura dla wielu osób wydaje się banalnie łatwym zadaniem. Jednak niekoniecznie musi tak być. Jeżeli zależy nam na wygodzie i komforcie naszych pracowników, to powinniśmy bardzo dokładnie przemyśleć wybór wszystkich sprzętów. Tak naprawdę odpowiednie urządzenie biura to inwestycja, która może zaprocentować w przyszłości. Wszystko dlatego, że jeśli na początku wybierzemy odpowiedni i dobrej jakości sprzęt, to przez długi czas nie będziemy musieli go wymieniać ani naprawiać. Dzięki temu zaoszczędzimy sobie w przyszłości wielu wydatków.
REKLAMA
12:05, 27.09.2018
Współczesne gabinety kosmetyczne oferują szereg zabiegów umożliwiających pozbycie się niechcianego owłosienia. Jakie metody depilacji ma do dyspozycji kobieta XXI wieku?
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
10:10, 20.09.2018
Fotowoltaika staje się coraz bardziej popularna. Polacy chętnie wykorzystują energię słoneczną do zasilania swoich gospodarstw. Na czym dokładnie polega ta alternatywna metoda?
16:49, 17.09.2018
Kalendarze książkowe stają się znowu modne i chociaż istnieje ich elektroniczna wersja, są nadal popularne nie tylko wśród dorosłych ceniących tradycyjne notatki, ale także wśród młodych ludzi. To jeden z popularniejszych elementów wyposażenia biurowego – są przede wszystkim funkcjonalne, gdyż ułatwiają życie. Dzięki notatkom i datom zaznaczonym w kalendarzu nie zapomnimy o ważnym wydarzeniu, nie przegapimy daty zgłoszenia na targi branżowe lub bez trudu odnajdziemy adres mailowy czy inne dane kluczowego kontrahenta.
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone