Zamknij
REKLAMA

Wózek głęboko spacerowy – czyli jaki?

07:30, 22.04.2019 | artykuł sponsorowany

Na świat ma przyjść Twoje dziecko, a Ty zaczynasz kompletować dla niego wyprawkę? Myślisz o ubrankach, kosmetykach dla maluszka, pieluchach. Oczywiście nie można również zapomnieć o wózku dla dziecka. Wciąż słyszysz o różnych rodzajach wózka i pewnie zastanawiasz się, który z nich będzie najlepszy dla dziecka. Czy wózek głęboko spacerowy jest najlepszy? I jaki to w ogóle wózek? Zapraszamy do przeczytani naszego artykułu.

Wózek głęboko spacerowy – najpopularniejszy dla małych dzieci

Wózek głęboko spacerowy to najlepsze rozwiązanie dla małych dzieci. Dlaczego? Ponieważ panuje bardzo ważna zasada: im dziecko mniejsze, tym musi mieć większy wózek. W wózku głęboko spacerowym dziecko może podróżować w pozycji lezącej, co oczywiście dla maluszka jest najwygodniejsza pozycją. Wózek głęboko spacerowy ma zazwyczaj bardzo duże koła i całkiem nieźle się prowadzi. Jest stabilny. Ma to również swoje minusy, np. zajmuje się dużo miejsca w tramwaju, czy autobusie, trudniej wchodzi się do pojazdów komunikacji miejskiej, ale też do sklepów.

Zalety wózka głębokiego:

  • Po pierwsze, wózki głębokie charakteryzują się bardzo dużą wygodą dla maluszka. A to w pierwszych miesiącach jego życia kwestia bardzo ważna. Dziecko musi czuć się komfortowo i bezpiecznie.
  • Po drugie, wózki głęboko spacerowo bardzo dobrze się prowadzą, co oczywiście zapewnia duży komfort dla rodzica lub opiekuna dziecka.
  • Po trzecie, wózki tego typu maja dobrą amortyzację.
  • Po czwarte, wózek jest duży, zapewnia bardzo skuteczną ochronę przed opadami i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
  • Po piąte, wózek może służyć jako łóżeczko. Po przyjściu ze spaceru, kiedy dziecko zaśnie nie trzeba przekładać go do łóżeczka. Podczas wizyt u znajomych czy u rodziny, również może przejść funkcję łóżeczka.

Oczywiście wózek głęboki nie jest pozbawiony wad. Interesuje Cię lekki wózek? Niestety, wózki głębokie w większości przypadków wcale nie są lekkie. Zabierają dużo miejsca i nie starczają na długo. Dziecko rośnie i już po kilku miesiącach konieczne będzie zakupienie nowego wózka. Wtedy jednak sprawdzą się już np. małe wózki spacerowe.

Dobry producent jest ważny

Szukając najlepszego wózka dla swojego dziecka, należy zwrócić uwagę na producenta wózków. Producenci wózków spacerowych, jak i wózków głębokich, którzy są na rynku od dłuższego czasu, doskonale wiedzą, jak konstruować wózki, czego potrzebują zarówno rodzice, jak i dzieci. Używają najlepszych materiałów i elementów, przeprowadzają teksty i badania. Wszystko to sprawia, że wózki od dobrych producentów są zarówno bardzo wygodne dla dziecka, jak i niezwykle bezpieczne.

Czy wózek musi być drogi?

Bez względu na to, czy interesuje Cię wózek spacerowy dla dzieci do 25 kg, mały wózek spacerowy, czy lekki wózek, szukając ich w salonach z wózkami, można spotkać się bardzo wysokimi cenami. Wiele osób nie stać na tak wielki wydatek, ale czy to znaczy, że nie mogą kupić wózka dla swojego dziecka? Oczywiście, że mogą! To, że w wielu salonach ceny są bardzo wysokie, to nie oznacza, że w innych sklepach ceny są równie wysokie. Zwłaszcza sklepy internetowe oferują bardzo korzystne ceny dla przyszłych rodziców – tanie wózki spacerowe nie zawsze oznaczają niższą jakość. Interesuje cię wózek głęboko spacerowy? Możesz znaleźć go w bardzo atrakcyjnej cenie. Wystarczy poszukać! A co z jakością? Jeżeli poświecisz trochę czasu na szukanie, z pewnością znajdziesz model wysokiej klasy w rozsądnej cenie.

Wybierając produkty dla dziecka, zawsze należy myśleć o jego wygodzie i komforcie. Interesuje cię dobry design wózka, bo chcesz, wyglądać modnie? Szukasz dodatków do wózka, które ułatwią Ci wypoczywanie na świeżym powietrzu, bez względu na pogodę? Bardzo dobrze, tylko nie zapominaj, że najważniejsze jest dziecko i jego odczucia. Dokładnie więc sprawdź wygodę wózka i to, czy jest bezpieczny.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA